Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz az hogy a részeg ember...

Igaz az hogy a részeg ember mindig igazat mond?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hat hogy mindig azt nem tudom de az teny h sokkal tobbet mond, raadasul olyat amit jozanon lehet h esze agaban sem lenne megosztani masokkal :p
2009. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem nem epp mindig, de olyan állapotban... :S

azt is elmondja amit nem akart volna józanon XD

2009. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
nem mindig, lehet h néha túloz is
2009. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igaz, én állítólag mondtam "módosult tudatállapotban" olyan dolgokat, amiket eszem ágában sem lett volna megtenni. Ellenben ha vannak elnyomott sérelmeid, amit józanul nem mersz kimondani, akkor részegen valóban gond nélkül kibuknak belőled.
2009. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
igaz igaz mert részegen sokkal több infot kilehet szedni az emberböl !! Gondoljátok meg a történelembe is volt ilyen kinzások pl 56-ban !!! kihuzták a gyanusitotból az infót utána tarkon lötték !!!
2009. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát... az én apám majdnem minden nap totál részeg. Néha akkora hülyeségeket mond, és nem is igazak! Az őrületbe kerget már, hogy butaságokat beszél olyankor.


Azzal egyetértek, hogy részegen talán jobban kijönnek belőle olyan beszólások, amiket józanul nem mondana. :(

2009. jan. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen mert szilveszterkor nagyon részeg voltam és olyat elmondtam egy lánynak amiről senki nem tudhatna
2009. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Ez egy mondás..de sok benne az igazság...mert a részeg ember szókimondóbb és őszinte.
2009. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

szerintem igaz..

haverom részegen szakított barátnőjével szemem láttára és lehordta mindenféle ribancnak.. ezt józanul nem mondta volna de igaza volt, tényleg nagy ribanc volt

2010. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én nem tudok részegen hazudni xD
2010. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!