Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan koptasak le egy lányt...

Hogyan koptasak le egy lányt úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Nem rég meg ismertem a tesóm új osztálytásnőjét akit mindenki kiközösített. Tudom mien érzés ez ezért segiteni akartam neki de most rá jöttem hogy tényleg idegesítő ezért le akarom koptatni de. Nem szeretném meg bántani csak azt szeretném ha békénhagyna engem a tesómat és a tesóm baráti körét.

A lány tisztel engem hűségesen utánoz mindenben. Mindenen röhög még azon is ha valaki sír mert szerinte az vicces. Ha meglát integetve kiabálva rohan felém ami nagyon kellemetlen nekem is és a tesómnak is. A tanácsokat nagyon meg köszöném.



márc. 15. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mutasd meg neki a helyesírásodat. Én sikítva menekülnék tőled, hátha nála is bejön.
márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért akarsz kiközösíteni milyen nőt?
márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki kedvesen,hogy bocsi,de nem szeretnél vele barátkozni. Ha kérdi,miért, mondd meg neki, hogy

-"Nagyon bocsi,nem szeretnélek megbántani,de idegesítő vagy."-Ettől valszeg lekopódik.

márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Ez nála nem működik már próbáltuk.

márc. 16. 08:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!