Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem fizethetek a cukrászdába...

Nem fizethetek a cukrászdába szép kártyával, ha nem helyben fogyasztom?

Figyelt kérdés
Ma vásároltam egy cukrászdában sütemenyeket elvitelre és amikor a szép kártyával akartam fizetni, azt mondta a hölgy, hogy elvitel esetén nem lehet szép kártyával fizetni január 1-től.

márc. 15. 15:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudnál olvasni, látnád, hogy dec. 31-én saját magát szüntette meg a szabályozás.
márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"csak lett helyette más"


Hol van?

márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Felvettem a kapcsolatot a bankkal és a segítségüket kértem a történtekkel kapcsolatban.


Az alábbiakat írták e-mailben:


"A SZÉP kártya elfogadóhelynek a SZÉP kártyát a kész étel elvitelekor, vagy kiszállítás esetén is el kell fogadnia.


Honlapunkon letölthető a TEÁOR lista, mely szerint:


„Ez a szakágazat magában foglalja a fogyasztók kiszolgálását étellel úgy, hogy felszolgálják nekik, mialatt ők ülnek, vagy a fogyasztók kiszolgálják saját magukat a kitett ételekből (svédasztal), vagy elfogyasztják a kész ételt az adott helyiségben, vagy elviszik onnan, vagy akár kiszállíttatják. Idetartozik még az ételek elkészítése és felszolgálása azonnali közvetlen fogyasztásra motoros vagy nem motoros járműből, vagy élelmiszer-szállító kocsiból.”

márc. 20. 13:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!