Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Időrendi sorrendben hogyan...

Időrendi sorrendben hogyan kéne kijátszanom a Portál játékokat?

Figyelt kérdés

Most, hogy kijött a Portal revolution szeretnék csinálni egy "Portál maratont" a Portál játékokból (akár a fejlesztőktől, fan made, mod), de nem tudom biztosra az időrendi sorrendeket!


Összeszedtem néhány portál játékot (bár nem időrendi sorrendben): Portal Prelude, Portal 1, Portal 2, Portal Stories: Mel, Portal revolution, Portal reloaded, Aperture Tag, Thinking with time machine.

Ha valaki tudja, akkor kérem írja le, hogy az előbb említett játékokat milyen sorrendben kéne kijátszanom hogy a STORY passzoljon! Illetve ha van még egy-két mod/fan made amit nem írtam akkor azt is nyugodtan hozzá lehet írni a "story line-hoz".



#Portal #portál #Portal story #Portal In chronological order
márc. 15. 23:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!