Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megkeresni egy...

Hogyan lehet megkeresni egy ember nevét?

Figyelt kérdés

Tudom, furán hangzik a kérdés.

Találkoztam valakivel, akinek tudom a vezetéknevét, születési dátumát, illetve hogy melyik városban lakik, de nem tudom a vezetéknevét. Nincs valami adatbázis, amiből ki tudnám ezt az adatot nyerni, mert sajnos ezzel a személlyel valószínűleg már nem fogok találkozni máskülönben? :D Vagy publikus az adott városoknak az x évben születettek névsora? Annyira nem gyakori szerintem a neve, hogy akár már ez ne lenne segítségemre.



márc. 16. 02:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
márc. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Régi újságban esetleg.
márc. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit tudsz még róla?
márc. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem egyértelmű, melyik nevét nem tudod, mert "tudom a vezetéknevét ... de nem tudom a vezetéknevét", és ezen még a #keresztnév sem segít.

Másrészt nincs hivatalosan semmilyen nyilvános lista, ez szerintem személyiségi jogi kérdéseket is felvetne, és sok értelme sem lenne. Esetleg próbálkozz telefonkönyvekkel, bár születési dátum nyilván ott sem lesz. Pl. [link]

márc. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaaj, félre leírtam, igen, bocsi. Természetesen a keresztnevét tudom :D
márc. 16. 11:20
 6/6 Scream85 ***** válasza:

Írd ki facen az adott város csoportjába (ha van ilyen), amiket tudsz róla (plusz hol találkoztatok, ha ő látja a posztot esetleg akkor miről tud téged beazonosítani, hogy veled találkozott,stb), ha szerencséd van, eljut hozzá a posztod hogy keresed :)

De helyi adok-veszek csoportokban is szoktak segíteni a jófej tagok.

márc. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!