Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy viseltétek el az iskolát?...

Hogy viseltétek el az iskolát? Szerettétek? Voltak barátaitok? Akit mondjuk piszkáltak sokat ő mit csinált?

Figyelt kérdés
márc. 16. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Elviselni? Inkább azt szórakozásnak nevezném. Sokaknak voltak barátai, és minden osztályban van 1-2 céltábla. Utóbbival nem fognak mást kezdeni, elvégre minek?
márc. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Börtön volt a számomra, ahonnan estére haza lehetett menni, de másnap reggel újra be kellett vonulni. Túléltem, átlag felett keresek és jól élek. Pár ilyen egykori osztálytársam van. A legtöbb takarít vagy robotol éhbérért. Pont azok akiknek a legnagyobb volt a pofája.
márc. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Általánosban sok barátom volt, de volt olyan, aki piszkált.

Ettől függetlenül szerettem és szép évek voktak, pláne hogy 13 évesen ott ismertem egy lányt, akibe szerelmes voltam. Azóta se éreztem soha hasonlót. Sajnos nem volt tartós.


Középiskolában támadtak meg és vertek meg, akkor átmentem egy másikba a további konfrontáció elkerülése érdekében. Felesleges volt, mert azóta sem a szakmámba dolgozok.


Akik bántottak, azok mára nagyon lecsúsztak, én meg jól vagyok.


Összességében a legszebb éveim voltak. Most felnőtt fejjel már nem félek senkitől, és senkinek nem akarok megfelelni, tökéletes harmóniában élek.

márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól viseltem majdnem az egész osztály haver volt.
márc. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
31%

Aki állandóan piszkálva volt állandóan azon gondolkodik, hogy büntesse meg a terrorizáloit.


Az iskolákba tiltani kellene a pszhiopata piszkálokat.


Otthon verjék ki a putriban, és ne egy ártatlan gyereken.

márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Ez nem így működik.
márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
De így müködik. Vagy a terrorizáló ne csodálkozon ha következménye lesz az aljaságainak egyszer!
márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem így működik? Illetve bocsáss meg, de általános iskolás koromban sem volt nehéz rájönöm, hogy kinek kell letörni a szarvát.
márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!