Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hulyeseget csinaltam reszegen,...

Zolikaa1717 kérdése:

Hulyeseget csinaltam reszegen,mi bajom lehet belole?

Figyelt kérdés
Szoval nagyon berugtam..es valamiert azthittem,hogy az en kocsim van itt,erre a lakaskulccsal probaltam kinyitni😂 de nem az enyem volt,na erre jott egy dagadt pali hogy en elakarom lopni mas autojat es jol megvert..aztan kihivt a rendoroket,vilagom nem tudtam..aztan bevittek,korhaz stb es elvileg garazdasag miatt gyanusitott vagyok,nyomozo rendes volt,mindent ugy vsinslt h a leheto legjobban jojjek ki,mivel visszanezte a kamerafelveteleket es latta,hogy igazam van,csupan a pia..volt egy tanu aki megerositette hogy nem bantottam nem is akartam az embert bantani mert a vilagom nem tudtam..o azt vallotta hogy en megakartam olni,rugni,utni akartam stb..mit gondoltok? Tudom hulye voltam..

márc. 16. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű pénzbüntetéssel megúszod.
márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pénzbüntivek meg fogod úszni. De nem lesz enyhítő körülmény h részeg voltál.
márc. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az autóban nem esett kár, akkor a másik kerül csak bíróság elé súlyos testi sértésért. A jogos védelemre nem hivatkozhat.
márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom :) vallomast tettem,sik hulye vagyok..vallalom a kovetkezmenyt,de semmi komolyabb dolgot nem szeretnek,nem lett kar az autoba😅 nyomozo rohogott amikor mutattam neki a lakaskulcsot😅
márc. 16. 15:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Az ember meg szegyelheti magat,nem tudom miert hazudik..konnyen elbant egy 60 kilos gyerekkel,aki reszeg 😅 de halaistennek a szemtanu,meg a kamerafelvetel mellettem van.
márc. 16. 15:08
 6/8 anonim ***** válasza:

4es, én is röhögtem volna:)

Ha nem lett az autóban kár akkor nem lesz bajod. Azt mondjuk nem tudtam értelmezni hogy az autód az most ott volt, vagy csak azt hitted hogy ott volt. Mert ha tényleg ott volt utána esetleg haza is vezettek, ittas vezetésére még meghúzhatnak a zsekák!

márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem volt ott,azt hittem csak😅
márc. 16. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
7es akkor duplán röhögtem volna 😂
márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!