Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amerikában tényleg jobban...

Amerikában tényleg jobban mérgezik a lakosságot mint Európában?

Figyelt kérdés
[link]
márc. 27. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Mérgezés ide vagy oda, a születéskor várható élettartam Amerikában és Európában is a duplájára nőtt az elmúlt száz évben.
márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hála a nyugatról importált kapitalista fogyasztói kultúrának - már egyenlítettünk!
márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1 - első megközelítésben igaz amit írsz - de például nekem nem csak a mennyiség, hanem a minőség is számít!
márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Miért, mérgezik?
márc. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Már megint youtube link 😂
márc. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3


Hát ez az, nem mindegy hogy 40 év egészégben vagy 70 év mellett 30 év betegeskedés.


Az egészségben eltöltött évek száma mintha nem lenne szempont…

márc. 27. 13:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a rész durva, hogy az étel homoszexuálissá tud tenni.
márc. 28. 12:04
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért a homoszexualitás elég nagy népszerűségnek örvend jelenleg.
márc. 28. 12:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kellemes gyökérkedést!


Régen is voltak melegek... Csak nem volt ilyen nyitott könyv a világ anno. S az a helyzet, hogy az internet nemcsak jó dolgokat hozott, hanem primitív ostobaságokat is.


Mindig is volt, van s lesz is hiszékeny faék agyú emberi réteg...

márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os... Az életmód magától az embertől függ első sorban.


A korombeliek egy része már kb annyi nyavajával küzdenek, mint egy halálán lévő 90+os...


Tunyaság,lustaság, mozgáshiány, beletörődés stb.


31 vagyok, s pl volt suli társaim úgy néznek ki, mintha dupla annyiak lennének. Engem meg csak néztek, hogy egy ráncom sincs és kinézek 22-nek.


Osztálytalálkozón nem bírtam ki azt a légkört, amivé váltak. Nem sokáig maradtam.


Picit lépcsőzni kellett és fele társaság fújtatott... Mintha hegyet másztunk volna.


Önmaguk az emberek azok, akik maguk sírját ássák meg a monoton semmilyen szűrke napjaikkal.


Nem foglalkoznak igazán magukkal az emberek zöme.


Csak nézz körbe, elemezd őket, ismerkedj, beszélgess.


Pl egyik csaj panaszkodott. Minden fájdalma, izületi problémái stb abból ered, hogy keveset mozog és mellette súlya is van. A nem éppen fitt (leépült) izomzata pedig nem bírja mindezt.


A kecses járása elveszett. Bokái befele dőlnek és kezd tipikus kövér ember lába, lábtartása és járása lenni.


Ha nem változtat ezen, akkor súlyosabb izületi gondjai lesznek, porckopás,kificamodott izületek, ideg becsípődések stb.

Korombeli... Mi lesz vele 50+os korában, ha nem változtat?


Míg üzlettársam 62 éves és fiatalokat megszégyenítő fitt és egészséges állapotban van.

Vele mentünk túrázni, hegyet mászni.


Sok ember a napi folyadékbevitelére se ügyel. Volt kollegákat is figyeltem, kérdezgettem, hogy meló előtt mit és mennyit ittak.

S bizony kritikán aluli össz eredmények jöttek ki.


Részben a folyadék hiány az, ami miatt pl délutánra fáradtabbnak érzik magukat az emberek.


Az utolsó évben mindenkinek szóltam óránként, hogy tessék csak meginni azt a 2 dl-t!


(a délelőtti fogyasztuk előtte alig ütötte meg a fél litert vagy azt se)


Sokaknak ideje lenne magukkal foglalkozni minőségi szinten, nem csak felszínesen.


Youtube-ra pedig minden jött ment elmeproblémás is tölt fel videókat. Ezt se feledd!

márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!