Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El tudnál nekem mondani...

El tudnál nekem mondani valaki hogy ez mitől történhetett meg?

Figyelt kérdés

Szóval a fürdőszobában a mai nap.

Egy gomba nőtt ki valahogy.

Ez mitől történhet meg?

Valakivel történt már ilyen?



márc. 27. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Egy gomba nem nő ám csak ki úgy ukk-mukk-fukk, pikk-pakk, hipp-hopp.

Le kéne állni a fogyasztással.

márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Csatoltam kepet hozza..

Nem szivok semmit

márc. 27. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Lehet, kéne.

Meg takarítani is néha.

Meg szellőztetni.

És talán nem a mocsárba kellett volna építkezni, vagy ha mégis, akkor valami alapozás nem ártott volna.

márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ha jól látom a vaksi szememmel, egy fa bútordarab van ott? Az remek táptalaj a gombának, és a pára is adott. A spóra meg akárhogy is odakeveredhetett, hisz ez a dolga.
márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Jól lepontozták a hármast, pedig ezen a képen tényleg nincs tisztaság. Oké, a gomba gyorsan nő, ezt értjük, de azért ha kicsit jobban ügyelnél a higiéniára (tisztálkodni mész be oda!), akkor sokkal kisebb lenne rá az esély, hogy ilyesmi történjen.
márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TappancsMancs ***** válasza:
A levegővel vagy ruhán bekerült a gomba spóra és onnan már nyilvánvaló a történet. :)
márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

En ertem a celzast de plusz info:

Novemberben volt egy beazas a furdobe ami megrongalta az ajto felfat . A tulajdonosnak hiaba szolok nem csinalom semmit.

En nem szivesen koltenek olyan dologra ami nem az en hibam volt.

A furdot alapbol tisztan tartom de nyilvan azokat a dolgokat amiket neki kellene meg csinalni nem koltok ra.

márc. 28. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!