Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a "Gyakorikérdések.hu"...

Mi a "Gyakorikérdések.hu" e-mail címe?

Figyelt kérdés
Biztos ott van valahol, csak én nem találom. Azt szeretném kérdezni, az üzemeltetőktől, hogyha belépési e-mail címet váltok, akkor mért törlődnek az előző e-mail alatt keletkezett infók? Pl. "saját kérdések", stb. El lehetne ezt kerűlni?

márc. 28. 18:25
 1/7 Gál Gábor 2024 válasza:
100%

csak lejjebb kell görgetned :)


Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz váltás alatt? Ha új fiókot regisztrálsz az független lesz a másiktól és az összes többitől. Ha csak cserélni szeretnéd a belépési adatot, akkor a beállításokban kell egy másikat megadni, de ugyanabban a fiókban.
márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Helló Gábor!

Kösz a tippet, működött. Ha beléptem, akárhova görgetek, az általad adott e.mail címet nem találtam. De most már mindegy is.


Helló 2/2 anonim!

Elnézést, ha homályosan fogalmaztam. A probléma az, hogy a szolgáltató arról értesített, hogy megszünteti az eddigi "turani.attila@digikabel.hu" címet. Új címnek az "atari1942.gm@gmail.com"-ot választottam. Kismillió helyen át kellett írnom a régi címet az újra. Itt is ez történt. A jelszó maradt.

A problémám, hogyha ide, az új címmel jelentkezek be, akkor a régi "saját kérdések, megválaszoltak, stb." tartalmakhoz nem férek hozzá, eltűntek. Csak ha a régi címmel jelentkezek be, akkor kapom meg az eddigi infókat.


Azt szeretném elérni, hogy az új címmel való bejelentkezéskor is el tudjam érni a hajdani, fent említett infókat.

márc. 29. 11:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Belépés után a Beállítások/adataid módosítása fülön megadtad az új e-mail címet ami addig a digikábeles volt? Lehet, hogy az oldal kiküld egy megerősítő e-mailt a gmail-es fiókba az átírás után, és azt ott lévő linkre kattintva történik meg az átállítás. Ha ezt kihagytad, akkor nem írta át az oldal a gmail-es fiókra, ezért nem tud vele beléptetni.


Ha nem ezt csináltad, hanem egy új fiókot regisztráltál a gmail-es címmel, akkor azért nem látod a másik profil előzményeit, mert egymástól függetlenek és nem kapcsolhatók össze így.

márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A belépésfolyamata: Gyakori kérdések, belépés - megjelenik az "E-mail" és alatta a "Jelszó" mező. Ha rákattintok az "E-mail" mezőre, akkor a rendszer felajánlja a digikábeles régi, és a gmailes új e-mail címet. Mindkettővel be tudok lépni. Ha a digit választom, akkor megjelennek az előzmények, ha gmailt akkor pedignem. Azt szeretném elérni, hogy a gmail választása esetén is el tudjam érni az előzményeket. Egyébként én nem akartam új fiókot, csak a régihez tartozó e-mail címet akartam megváltoztatni.
márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem a beállítások/e-mail mezőben adtad meg a digikábeles e-mail cím helyett a gmail-t, akkor új fiókot regisztráltál. Akkor regisztráltál új fiókot, ha a belépés gombra kattintva más felhasználónevet, e-mail címet és jelszót adtál meg. Így viszont az lesz a gond, hogy a digikábeleset már nem tudod átírni a gmail-re, mert az a fiók létezik. Előbb törölnöd kell a második GYK-s profilt amit a gmail e-mail címmel hoztál létre. Majd ha az törlődött, akkor a digikábeles fiókba belépve a Beállítások menüben kell az új címet megadni.
márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem a javasolt sorrendet. Töröltem is az utólagos regisztrációt. De a rendszer 1 hetet kér amíg a törlést elfogadja. Addig a régi címet nem hagyja átírni az újra. "Ez a cím már foglalt". Köszönet az infókért, kb. 1 hét múlva remélem sikerrel, majd próbálkozok.
márc. 30. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!