Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet arra mondani, ha a...

Mit lehet arra mondani, ha a családban már van olyan ember aki azt várja , hogy örököljön tőlem? Ezt igy a szemembe, hogy a gyerekeinek meg van oldva a lakás kérdés, mert tőlem megöröklik. 40 éves gyermektelen nő vagyok.

Figyelt kérdés
ápr. 2. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez eléggé értelmezhetetlen dolog. Ha mondjuk 90 éves korodig élsz, akkor a gyerekeinek 60-70 éves korukban lesz lakásuk? Hacsak másra nem hagyod a lakást, pl. végrendeletben, vagy tartási szerződéssel? Vagy netán még gyorsan szülsz két gyereket. Meg hogy több gyerek lakhatása, egy lakásban... Ez így értelmetlen.

Nem lehet, hogy viccnek szánta, csak hülyén adta elő? Vagy neked nincs humorérzéked? Mert úgy egyből érthetőbb helyzet lenne.

ápr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem viccnek szánta, mert ismerve azt aki mondta egy számító nő. Ez nem vicc volt az tuti
ápr. 2. 08:46
 3/6 anonim ***** válasza:
De komolyan véve meg nincs értelme, mivel hacsak nem vagy nagyon beteg, még nem lehet öröklést várni.
ápr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után én csak azért is írnék végrendeletet, és egy szerettemre hagynék mindent, ő meg oldja meg a gyerekeinek a lakást úgy, ahogy akarja. Hagynék rájuk egy szarosgatyát, aztán lakjanak benne, ha akarnak.

De 40 évesen ne gondolj ilyenre, előtted még az élet.

ápr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

"Mit lehet arra mondani, ha a családban már van olyan ember aki azt várja , hogy örököljön tőlem?"

"Milyen kár, hogy Ti nem vagytok a végrendeletemben!"

ápr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát,ha nem lenne más örökösöm biztos vagyok benne hogy végrendeletet írnék
ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!