Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha mondjuk bekapcsolva hagynàn...

Ha mondjuk bekapcsolva hagynànk a tévét éjszakánként, akkor mit látnánk/hallanánk, hogy mik mennének a csatornákon? Csak reklámok vagy más is?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem, mert kipróbálnám, csak kíváncsi vagyok.

ápr. 4. 07:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

9. Idősebb vagyok (67), de csak egy, és nem minden idős. :-)

A 8. azt gondolhatja, hogy ami egy fiatalnak természetes, az mindenki másnak is. A korosztályomból akiket személyesen ismerek, aktív internet stb. használók, nem csak tévét néznek, de arányaiban kevesebbet.

Viszont e kis országban nagyon sok hely van, ahol internet sem elérhető, és műholdas tévé sem. Napjainkban is sok olyan család van, hogy legfeljebb csak a földi sugárzású néhány adót tudják nézni. Talán igényük sincs rá.


Tk. a 8.-nak kellett volna címeznem. :-)


Szóval, mint a 7.-ben írtam, ma már gond nélkül mennek folyamatosan a műsorok a tévében, rádióban is. Minek? Nyilván arányaiban kevesebben tévéznek ilyenkor, de vannak sokan, akik későn kelnek, későn fekszenek, vagy fordítva. Meg olyanok is, akik ilyenkor dolgoznak, de nem kell folyamatosan tevékenykedni. Pl. éjszakai portás, ügyeletesek stb.

Abban sem vagyok biztos, hogy olcsóbb lenne éjjelre leállni.

ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!