Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kéményseprők az ellenőrzésné...

A kéményseprők az ellenőrzésnél mindig találnak valamit, amiért fizetni kell?

Figyelt kérdés
A kéményseprők az ellenőrzéskor a nyílt lángú vízmelegítő miatt szellőztető berendezést beszerelésést kötötték ki az ablakra. Ismét ellenőriztek most azt mondták hogy a beszerelési papír nem elegendő és gépészmérnöknek kell kijönnie és számításokkal igazolni hogy a szellőző által beengedett oxigén valóban elegendő-e és erről hivatalos papírt kiállítani, hogy felelősséggel van érte. Illetve vegyek még szénmonoxid mérőt is. Ezzel az erővel minden alkalommal bele lehet kötni valamibe és pénzzel lelhúzni. Van valakinek tapasztalata ilyen esettel? Hogyan oldotta meg? Milyen kiutat talált ebből?

ápr. 9. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a temetés sokkal többe kerül. Gondolod, hogy viccből (lehúzásból) csinálják?
ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Nem volt még hasonló esetem.Parapetet bemérte de jó volt az érték.

Nyilván nem véletlenül mondja,másképp az életeddel játszol.

ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
59%
Vegyek neked egy mérőt? Életet ment, tapasztaltam többször is..
ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!