Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meglehetne e pályázni zánkát?

Meglehetne e pályázni zánkát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnénk megpályázni zánkát (nyolcadikosoknak) sajnos az osztályfőnökünk nagyon nem törődik velünk és sehova se mentünk a 4év alatt kb és most ugye nagyon megtetszett zánka mivel sokat halottunk róla és mivel az utolsó évünk együtt szeretnénk elmenni ide. Szerbiai (magyar) általános iskoláról van szó, esetleg valamit tudok segiteni hogyan lehetne vagy egyáltalan lehetséges e?

hozzáteszem nem tudunk sokat a pályázásról azért kérdezem mert az osztàlyfőnökünk arra se hajlandó ezért egy pedagógust fogunk megkérni.


ápr. 10. 14:03
 1/5 A kérdező kommentje:
tudtok*
ápr. 10. 14:03
 2/5 A kérdező kommentje:
Zánka Erzsébet Táborról van szó:) ne haragudjatok ki felejtettem
ápr. 10. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet külföldi iskolákra nem vonatkozik de Zánkával is fel lehet venni a kapcsolatot de szerintem az Erzsébet tábornak is van elérhetősége.
ápr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezeket a pályázatokat már régen elbírálták, lecsúsztatok róla.
ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ohh hat ertem:( koszonom
ápr. 10. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!