Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek így felfognak venni?

Szerintetek így felfognak venni?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz helyzetben vagyok, 2 honapja költöztem vidékre, egyszerűen nem birok munkát találni már 7 éves tapasztalattal sem, vagy 3 műszak lenne éhbérért es még a beutazást is oldjam meg...


Viszont voltam most nemrég állásinterjun ott ahol amugy nagyon szeretnék dolgozni, oda adtam be elsőnek, 2 honap vártam, hogy vissza hívjanak.


Fel is vennének, alkalmasnak találtak, viszont olyan hirtelen közlik a dolgokat, ma kaptam emailt hogy holnap reggel már orvosi alkalmasságira kell menjek mert ami most van, hiába új nekik az nem jó mert saját üzemorvostól kell. Na most én szemüveges vagyok, azt us fogják valszeg nézni. De koltozéskor leesett a fejemről a szemüveg és rá is léptem es eltört nekem meg nincs annyi pénzem hogy ujjat csináltassak mert baromi drága...


Annyira kérségbe vagyok esve, egyszeruen màr alig élek meg, csalódások jönnek már 2 honapja, semmi pénzem. Azt se tudom az utazást hogy fogom megoldani az első 2 hétbe. Senki nem tud már segíteni, anyukám van de neki sincs pénze.


Nagyon félek hogy a szemem miatt fogok kiesni... mennyi ennek a valószínűsége, hogy ez miatt lesz baj?? Mert amint kapnék pénzt megcsináltatnám de addig kéne várjanak. Ha viszont nem vesznek fel ide se emiatr akkor egyszerűen már nincs hova... már 30 helyre beadtam es még csak annyi se mondanak hogy kösz nemkellesz.


Tudom ez a fenőtt élet...


De míg pesten laktam sose volt ezzel gondom, mert beadtam 2 helyre masnap reggel már hivtak hogy menjek be.

De pesten meg nem maradhattam családi okokbol ennyi.



ápr. 10. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Legyél egyenes és őszimte a dokiddal.


Mondd meg, hogy részben ezért ia fontos a munka megszerzése neked, hogy új szemüveget is vehess.


Legtöbb doki rendes, emberséges.


Csak tudd megmondani azt, hogy közelre vagy messzire látsz-e rosszúl és hányas a lencséd.


Aztán max bekammant, mimtha lett volna rajtad szemüveg.


Van szád, kommunikálj!


Munkanélküliként, akinek kell a munka az pont, hogy örül a gyors intézkedésnek... Ez lenne a normális!

Ne nyavajogj, jaj milyen gyors.


Kell a pénz nemde?


Akkor a munkanélküli kényelmet lejebb adod és mész intézni.

ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt nyomtasd ki és add oda a dokinak, vagy olvasd fel neki és át fog engedni ha nem olyan a munkakör ahol a rossz szemüveg miatt esetleg baleset történhet.
ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!