Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet bajom belőle, ha a...

Lehet bajom belőle, ha a hajfestékes hajtincsem hozzáért -szerintem- a kajámhoz, amit megettem?

Figyelt kérdés
Bekentem a hajam ilyen tonizáló liquid-el, ez ilyen folyékony cucc, oxidálóval kell kikeverni! Hamvasítja a szőke hajat amúgy, na mindegy, lényeg, hogy ez volt a hajamon, az állaga kb olyan, mint egy hajbalzsamnak; szedtem egy tányér kaját-túrós tészta- és ekkor az egyik tincs előre esett és hozzáért- szerintem, így utólag- ahhoz a tészta darabhoz, amit épp enni készültem :((( aztán megettem!!!aztán utólag kezdtem el ezen agyalni h nem vagyok benne biztos h nem ért hozzà a hajamhoz:(((( lehet vmi bajom, ha mondjuk lenyeltem ebből a kotyvalékból?
ápr. 12. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, azonnal hánytasd magad,utána ügyelet!!!
ápr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, ennyitől nem hiszem :) Főleg, ha nem is érezted.
ápr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát ez tegnap volt, semmit sem éreztem és azóta se. Mondta közben egy ismerősöm, hogy szerinte nem lesz bajom, ennyit felszív a fejbőre is az embernek, amikor bekeni a fejét/hajtövét hajfestékkel, ebbe mondjuk igazat adtam neki. Első: már nem tudom meghánytatni magam sajnos, mert ez tegnap délután volt és azóta már vacsiztam és reggel reggeliztem meg ilyenek:S
ápr. 12. 09:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi.nyugi.
ápr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi 4.válaszoló :)
ápr. 12. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajod ennyitől, főleg, hogy tegnap történt. De! Használat közben tilos enni, inni, cigizni stb, rajta van a papírján is gondolom, mint minden ilyen jellegű cuccnál. Tartsd be az utasítást, nem viccnek írják oda.
ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) igen, többet nem eszek közben+semmi ilyesmi,tanultam belőle:):D
ápr. 13. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!