Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Házasság első látásra c....

Házasság első látásra c. műsorban miért nem fejtik ki hogy Andriska miért fél vagy fóbiáskodik szegény madarakkal?Vagy madárnak néz mindenkit és szerepjáték vagy mi váltotta ki?Megbökte egy madár a csőrével?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 15:54
 1/6 A kérdező kommentje:

Gyerekként előfordul az ilyesmi

velem is volt meg az is hogy beleestem totálisan a csollányba (fejem kivéve) mégsem lettek fóbiáim.

Állítólag van olyan hogy valaki pont a növényektől fél. Normális? A növény mit csinál?

Lehet csak a pszichomókusok szedik a zsozsót hogy ilyeneket diagnosztizálnak? Ami nem reális az irreális, félen a haláltól azt úgysem ussza meg és általában szörnyű az ilyen beszari, affektáló személyeknek. Ha 50 év múlva lesz akkor is eljön. Az tehát reális? Persze lehet a kaszás szerez ehy paphájjelmezta kedvéért.

Az égiek se normálisak szerintem szadisták (ha léteznek) meg kell nézni mi folyik a világba? Háború, koronvírus, erre szegény madaracsáktól fosnal. Ja, lehet csak a madárinflenzától f.. ik az legalább logikus! 😊😊😊

És pont ő kapja el, kinézem az égiekből ezt is!!! Simám! Azt mondhatja :Na ugye!!!

ápr. 16. 16:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon éretlen személyiségnek tűnik, erősen szélsőséges megnyilvánulásai vannak, mint egy 13-15 éves kamasznak. Részben kockafejű mérnök, akinek csak az elvágólagosság kell, nem ismeri az átmeneteket, nem ismeri a megengedést, holott Petrának vannak rendkívül figyelemre méltő képességei, amiket még talán ő maga sem ismert fel.
ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ez az Andris nevű ember teljesen egyértelműen mentálisan sérült.

Egy veszélyes, bántalmazó "pszichopata".

Nyilván nem tudom a pontos definíciót de egy pszichiáter azonnal tudná.

Elképesztő hogy minden mondata szadista, megalázó célzatú.

ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Már a megjelenése is egy vicc, bár ez nem pontosan tartozik a lelki bajaihoz, de vicces hogy a madaraktól fél és közben folyamatosan úgy tartja a fejét mint egy papagáj.

Szegény srác beteg csak nincs a tudatában.

ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki mint egy mikiegér kb.

Szerintem aki ilyen műsorba mint ez vagy a vv bemegy annál a szereplési vágy, feltűnési viszketegség is fokozottan jelen van. Az meg, hogy ki milyen szempontból nem normális az részletkérdés a mai világban, az egészséges emberek kevesen vannak. Pl. az állandóan nőgő, sértődös nebáncsvirágok is kb.nem éretlen csak gyenge, fogyatékos, magukat csak ugatással megvédő idióták. Miért nem adja fel a műsort ha nem komfortos? Mazochista vagy megfizették? Akkor meg filléres áru kategória.

Aki nem nyomorék be se megy bohóckodni, pláne nem ennyi időre! Hol van türelem hol nincs?

Egyébként Petra meg azt mondta, az a kapcsolat se volt jó neki, ahol egekig magasztalták.

Akkor,hogy is van ez? Semmi se jó, avagy a bármi is jó.

Au meg a másik,hogy a pszichomókus (akinek szakmája úgymond) meglepődik Andris szavain. Miért lepődik meg? Nem ismeri az alanyt? Ejha!!!

ápr. 20. 09:10
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért azt a "szóáradatot amit Petrához intéz a pszichológusoknak már nem merné mondani,pedig ők varrták (nagy szakértelemmel) a nyakába.


Miért nem azoknak szól be!!!


Én megtenném, meg se tudnám állni, persze lehet kamerán kívül vakkantott vmicskét meg amúgy is kivágnák az adásból, meg lehet beperelnék hogy pörölni mert velük!

ápr. 22. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!