Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másokat is beszív a Temu?

Másokat is beszív a Temu?

Figyelt kérdés
Már megfigyeltem, hogy mindig 1-2 apróságot szeretnék venni, aztán meglátom, hogy mennyi minden olcsó. És azt veszem észre, hogy 10 ezer alatt nem vásároltam. Hetente legalább 1x előfordul. Ideje lenne visszaszorítanom a vásárlást mert kezdi leterhelni a tárcámat. Veletek is előfordult?
ápr. 17. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Bizonyára. De én pl. a közelébe sem megyek. Egyébként teljesen megszokott a jelenség.
ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a boltok így működnek, direkt az arcodba tolnak minden baromságot jó olcsón és csak kattintgatsz. A vásárlók megkopasztására külön tudományág épült. A teszkóban, sparban sem véletlenül vannak úgy elrendezve a termékek, úgy kirakva az árcédulák ahogy. Minden azt szolgálja hogy fogyassz, vásárolj, de közben észre se vedd hogy mennyi pénzt csesztél el teljesen feleslegesen.

Még csak meg sem nyitottam soha a temut. De mivel műszaki érdeklődésű vagyok a szerszámboltokban, vagy épp a pcx.hu-n, ebike.hu-n megszalad néha a kezem és telepakolom a kosarat hogy 4 képernyőre sem fér ki. Na ilyenkor van az hogy otthagyom és 1-2 nap múlva megyek vissza és átgondolom, hogy mire van szükségem és kigyomlálom a felesleges tételeket. Van hogy minden törlésre kerül, mert abban az 1-2 napban kitalálom, hogy hogyan lehet a meglévő cuccokból megcsinálni amit szeretnék.

Hát sokszor nem egyszerű ellenállni a reklámoknak, és egyéb stratégiáknak amivel vásárlásra ösztönöznek, de ellen kell állni, különben kenyérre sem marad :D

Te is csak saját magad tudod magad leállítani.

ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az összes ilyen kínai kereskedő olyan trükköket és tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatot alkalmaz, amit az EU-ban büntetnek, mert káros a vásárlóra az erős befolyásolás miatt. Téged sikeresen beszippantott, és akkor is vásárolsz ha semmi szükséged rá, mert bedőltél az árakkal és akciókkal való trükközésnek. Ebből is ki tud szenvedélybetegség alakulni, ha nem tudod kontrollálni.
ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
Dehogy szív be. Inkább én szívok be!
ápr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Ezért veszi meg a sok hulyegyerek a 4k kamerát 25 ezeré
ápr. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem nem, én továbbra is az Aliexressről rendelek. Be sem regisztrálta a temura.
ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!