Mit tudnek tenni?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, gaz ez az egesz sztori, de szeretnem, ha rendes kommentek erkeznenek. 🙂

Bevittek egy sracot, nem akarom leirni, hogy mi miatt, allitolag bent van mar 4. honapja. Ennek a sracnak azonban van baratnoje, akivel 12 eve egyutt vannak. Azt azonban nem tudom, hogy jelenleg is egyutt vannak e, es egyutt is maradnak e ezek utan. A lany okos, tanult, intelligens, azonban ugye mindenki tudja, hogy a szivnek, a szerelemnek nem lehet parancsolni. 😅 Fogalmam sincsen, a szulei is hogyan toleraljak ezt...Es teraltak ezt. Hiszen a csaj is, a szulei is tudtak vegig mindenrol. Nos, en ebbe a sracba anno szerelmes lettem, megkedveltem (egyeb okok miatt). Ehhez o is sokban hozza jarult. Ez most lenyegtelen. A fontos szamomra az lenne, hogy mivel bevittek, igy a mobiltelefonja vajon hol lehet? Vissza adta a rendorseg a parjanak, vagy pedig lefoglalas alatt van? Azert lenne jo, ha tudnam, mert szeretnek irni ennek a sracnak Instagramon, szeretnem tudni, hogy jol van e, mikor jon ki. Stb. Csak nem merem meglepni...a baratnoje miatt sem.


Ti egyebkent egyutt maradnatok a parotokkal ha leultetnek?

A srac mindig is azt mondta nekem, hogy a kapcsolatuk rossz mar, de nem tud kilepni, mert zsarolhatova tette magat a baratnojenel. (Tudott rola ugye mindent, felt, ha szet mennem, köpni fog).


Nagyon koszonom ha tudna valaki segiteni! Szep napot nektek!😊😊😊


ápr. 21. 09:41
 1/3 anonim válasza:
Menj be hozzá és ennyi
ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha amikor bevitték nála volt a telefon, akkor lefoglalták és ott van elzárva. Nincsen a böriben mobilozás, nincs a raboknál telefon. Majd visszakapja amikor szabadul.
ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"És ha még mindig csak előzetesben van? Ez idő alatt is a rendoroknél van a telefonja? Baszki, bocsi, hogy ilyen idiota vagyok!😂 De tenyleg szarul erint, hogy bent van. Semmit nem tudok rola. Es azt sem tudom a baratnojevel mi van most...egyutt vannak e vagy sem. Aaaa, kikeszit."

Az előzetes ugyanolyan. Nincs nála telefon.

ápr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!