Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbízható ez a webáruház?...

Megbízható ez a webáruház? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link]
ápr. 21. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Nincs ismert tulajdonos, nincs adószám.

Nincs érdemi elérhetőség csak egy eldobható emailcím.

Nincs szociális média jelenlét.

Vannak cserébe irreálisan alacsony árak.

Hát hogyne lenne megbízható.

Ha lehetne, felpofoznék mindenkit, akinek csak egy másodpercre is megfordul a fejében, hogy pénzt ad egy ilyennek.

Igen, kérdező, téged is.

De úgy, hogy a fal adná a másodikat, a harmadikat és a negyediket is.

Nem tudom hány éves lehetsz, de feltételezem, az iskolában már nem tanítanak gondolkodni...

ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy pillanatra komolyan vettem, aztán gyorsan rájöttem, hogy nem kéne. Ahogyan az egyes is írja, nincs semmilyen értelmes elérhetőség (még egy cégnév sem) megfogalmazva. Ott kaptam röhögőgörcsöt, amikor az "about us" menüpontot megnyitottam. Idézném "Store name: Online store". Hát biztosan megbízható, ha pedig problémád adódna, akkor keress fel egy bizonyos Rose Stacy-t, aki valószínűleg ha létezik is, azt sem tudja, hogy valaki visszaél a nevével.
ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!