Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Debreceni...

Mi a véleményetek a Debreceni Egyetemről?

Figyelt kérdés
Engem a szabad bölcsészet érdekel. Hobbiként gondolok rá, nincs tervem vele, tehát nem ez a része érdekel, hanem maga az egyetemre irányul a kérdésem. (Mellőzzenek az ilyenek: “mekire jo lesz” stb, maga a szak erdekel de nem ebben akarok elhelyezkedni)

ápr. 21. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Neves egyetem, kiváló oktatókkal.
ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen jó választás. Hajrá csináld.
ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Az egyetem leginkább mérnöki szakkal ér valamit. Vagy talán az orvosi,ami jól keresett a többi sajnos felejtős. Csak azért hogy diplomát mutas nem sokat ér. De te tudod csináld. Az egyetemmel nincs gond.
ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Direkt elmondta, hogy tudja hogy nem ezzel fog bankot robbantani de őt ez érdekli, ezt szereti.


Churchill mondta mikor meg akarták kúrtítani a kultúrára szánt költségvetést a háború alatt: "Hát akkor miért harcolunk?!"

Egyetértek vele. A kultúra elengedhetetlenül fontos részét képezi egy nemzetnek. Tiszteltem és elismerésem azoknak akik ezzel foglalkoznak, ezt ápolják.

ápr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A debreceni egyetem még a többi magyarországi egyetemnél is sokkal belterjesebb és totálisan fidesz kézben van. Amióta fidesz kézen van, egyre inkább egy maximálisan profitorientált gazdasági vállalattá silányul, ahol a minél nagyobb számú diákok felvétele és a velük járó állami támogatások, a külföldi diákok utáni pályázati pénzek, támogatások, tandíjak bekaszírozása az elsődleges szempont, melyet a NER érdekek és helyi fidesz oligarchák, cégek kiszolgálása követ. Az egyetemen tanuló diákokból és a rájuk épülő különböző bizniszekből hatalmas bevételeket kasszíroznak a helyi belterjes fidesz közeli cégek és az ezeket tulajdonló oligarchák és srtrómanok. Csak ezután jelenik meg az oktatás színvonala a fontossági szempontoknál. A debreceni egyetem mai napig letörölhetetlen szégyene, hogy a már akkor is tömeggyilkos Putyint az egyetem szenátusa a fideszt szolgamódon kiszolgálva, túlnyomó többséggel szavazta meg díszpolgárává.
ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Színvonaltalan gagyi, a DE diploma max wc papírnak jó.
ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amit 5 ir, sajnos igaz, de 6 baromsagot ir. Az orvosi kepzes nemzetkozileg is elismert sok kulfoldi kapcsolattal. Mondjuk a villamos/informatikai kar a BME-hez kepest loturo, de meg a jogi kar is szinvonalas. A tobbit nem tudom...
ápr. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!