Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni?

Hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Na tehát

Lány vagyok, 161cm vagyok és 59 kg ami csak a csipőmön/derekamon látszik meg,a hasam egész lapos és a combjaim is normálisak.

Tavaly nagyon durva testkép/evészavarom volt és koplaltam és ezek a kg visszajöttek…sőt

Suliba járok valamikor fél haromkor valamikor fel egykor erek haza igy nyilvan tizoraira nem tudok vinni 10 szem mandulat meg a stb.hulyesegeket

Tudnátok írni kérlek egészséges laktató reggeliket és tizoraikat?

Illetve az jó ha heti 2 keziladba mellett itthon is edzek 40 percet 2-3x Youtube videókra?

Meg tippeket is elfogadok szivesen fogyashoz!

Elore is koszonom


ápr. 24. 20:06
 1/2 anonim válasza:
Nekem az vált be, hogy nagyon lecsökkentem a cukrot és a fehérlisztet. Ha az A menü tészta, tarhonya, gombóc stb. a B menü meg rizses, babos, krumplis, akkor inkább a B. Cukor helyett édesítő a kávéba, fehérkenyér helyett teljes kiőrlésű, sütit, csokit meg efféléket ritkítom. Alig sportolok és fogyok.
ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Céltudatosan kell edzeni az adott területet. Súlyod okés a magasságodhoz mérten.


Alakformáló edzés. Ha kell menj eleinte személyi edzőhöz, egyeztess. Idővel pedig elég 1-2 havonta 1x egyeztetni vele, ha szükséges.


Nem fogynod kell.

ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!