Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van normális tipmix tippadót?

Kerichi kérdése:

Van normális tipmix tippadót?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan csoportot ahol a tippadó tényleg érti a dolgát és valóban lehet pénzt keresni?

#Tippmix #labdarúgás #futball #Cserencsejáték
ápr. 27. 16:10
1 2 3
 11/21 Scream85 ***** válasza:

Akkor bővebb mondatban is kérdezhettél volna, hogy értse a paraszt....akkor gondolom az érdekelne hogy hol fogad?

Hazai oldalon, a szerencsejáték Zrt.-nél....Tippmix segéden összeállítja, megigényelt kóddal pedig feladja.

máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Nekem ezekkel a tippekkel az a bajom, és szerintem aki sokat fogad meg követi is a meccseket, sportágtól függetlenül, hogy sokszor annyira hihetetlen eredmények jönnek olyan váratlan fordulatokkal, hogy ezeket lehetetlen megtippelni. Nekem is volt erős hónapom, ahol bejött többszázezer, de ott több meccs élet-halálba ment, utolsó pillanatban fordult, stb. De hogy ebből milliókat lehet kivenni folyamatosan, azt kétlem.
máj. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Scream85 ***** válasza:

90%-ban e-sportra fogad élőben.

sokszor van a szelvényein ilyen esetekben 4,5- 6,5 közötti szorzós fogadás...és be is jöttek.

És ugye 100 ezerrel rakosgatja, és ez csak 1 szelvény.

Napi 4-5 nyertest mindig kirak bizonyítékként (mert sok a hitetlen csoporttag).

Szóval a napi 1-másfél misi általában megvan. Persze kínálatfüggő a dolog.

máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Scream85 ***** válasza:

Oké, ő megteheti hogy leül a gép elé vagy a lottózóba, figyeli élőben akár több órán át és ahogy alakul a meccs, úgy fogad...és teszi a tippet a csoportba.

Csak ugye aki előfizető, neki is gyorsnak kell lenni (élő meccs lévén), mert lehet mire olvassa a tippet, belép mondjuk a tippmixpro-ra, megteszi a fogadását, addigra lehet már változott is a meccs állása.

Szóval szerintem úgy érdemes előfizetni is, hogy ha valakinek szintén van ideje és lehetősége rajt lógni a messengeren és amint jön a tipp máris megfogadni.

Mert végülis az az 5000/hó aprópénz ahhoz képest amit lehet nyerni ha elég gyors vagy.

Főleg hogy mások tízezreket kérnek havi díjra és rosszabb a fogadási stat-juk.

máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Lehet igazad, mert az e-sportnáp elég magas szorzók mozognak és gyorsan is lehet sokat nyerni, de a dologgal az a baj, hogyha online fogadsz, a tippmixpro hamar lekorlátoz. Nekem amikor összességében sok nyerő mix után majdnem egymillió összejött, már le is korlátoztak es azóta se engednek x dologra fogadni.
máj. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Scream85 ***** válasza:
Akkor ő eddig megúszta vagy nemtudom, de ott fogad :)
máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Lottózóban nem korlátoznak, volt aki 61milliót tett fel egy kosárlabda mérkőzésre.

Azóta már szabadult is.

máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Lottózóban viszont nem tudaz úgy élőzni. Én próbáltam, de ott olyan gyorsan nem lehet reagálni, mert mire beállsz a sorba és leadod a szelvényt, már változik az odsz vagy sokszor be se tudod küldeni, mert pl ha egy tenisz meccsen elindult a labda, már zárolják is a fogadási lehetőséget…
máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
16: erre kíváncsi lennék :). Irták már ezt többen is és addig nem hittem, amíg velem is nem történt meg. Vegas-on ugyanez, ott nagyon hamar, kb kétszázezer után be is korlátoztak. Vicc amúgy az egész, nem tudom mekkora összegek mozognak náluk, de ezek ahhoz képest piti összegek, hogy már itt sem engednek játszani.
máj. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
62%

"Napi 4-5 nyertest mindig kirak bizonyítékként"


Photoshop ?

:)

máj. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!