Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Na szóval az a helyzet, hogy egyáltalán nincs nagy baj, sőt…

Viszont az van, hogy minden reggel amikor megyek a villamossal meg busszal a munkahelyre, akkor mindig találkozom egy sráccal de már amúgy sokadjára

És kb 2 hete gondolkodom azon hogy mi lenne ha odamennék hozzá beszélgetni egy kicsit

Mielőtt bárki is arra gondolna hogy össze szeretnék vele jönni, ez nincs így ugyanis én is srác vagyok csak barátkozás a cél vele

Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Jártatok már hasonló cipőben mint most én?

Aki válaszol erre a kérdésre valami értelmeset annak előre is köszönöm a segítségét és tanácsát 🙂


ápr. 28. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Hát ez hülye b+
ápr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Ha tudod, mivel indítsd el a beszélgetést, akkor ne habozz. Mi baj lehet belőle? Lehet, hogy egy nagy lehetőséget hagysz ki.
ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Ha szimpatikus, miért ne beszélgethetnél vele? Rámosolyogsz, és megjegyzed, hogy már megint ugyanazzal a járattal utaztok. Hátha kialakul valami beszélgetés, a helyzet majd adja magát.
ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!