Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leszőrtelenítettem a teljes...

Leszőrtelenítettem a teljes testemet fiúként. Szerintetek suliban,úszáson ciki lesz,észreveszik?

Figyelt kérdés
Eléggé szőrös vagyok alapesetben.

máj. 11. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Lehet hogy észreveszik, de általában nem ezt figyelik. Amúgy egyáltalán nem ciki, inkább legyél szőrtelen, mint csubakka. Szóval ha észre is veszik, nincs ezzel semmi baj, legalább igényes vagy a megjelenésedre ami jó pont a lányoknál. :)


Mivel szőrteleníted magad?

máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először hajnyíróval nullással,majd átborotváltam,hogy sima legyen.
máj. 11. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem ciki nyugi.
máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy észre veszik-e, az nem kérdés, hiszen te magad írod, hogy alapból eléggé szőrös alkatú vagy. Suliban legfeljebb testnevelés órán, illetve az öltözőben reagálhatnak rá valamit, felöltözve nem valószínű. Úszásnál más a helyzet, ott elég nyilvánvaló lesz a különbség, de hogy mit szólnak majd hozzá, arra csak tippelni lehetne. Én a magam részéről nem tartom cikinek, ha így tetszik neked és jobban érzed magad szőrtelenül.
máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos észre veszik majd, de a reakciójuk kérdéses lehet. Ha gyökerek az osztálytársaid, akkor számíthatsz beszólásokra. Ha rendesek, akkor max. megjegyzik, de nem hinném, hogy bárki bántana ezért. Gondolom középsuliba jársz, ott méginkább kisebb az esély a piszkálódásra, mert addigra mindenki kiszőrösödik és ismerik a helyzetet.


Nálunk pl. általánosban egy szőrösebb osztálytársam kapott beszólogatásokat érte, de igaz őt mindenért b@sztatták. Gimiben viszont ilyen nem volt. A hónalj borotválást se jegyezte meg senki sem, sőt, még egyik osztálytársam mesélte, hogy hónaljánál véletlen megvágta magát, utána meg befújta dezodorral és csípte neki nagyon. Nevettünk egy jót (ő is) és kész.


Ugyanígy iskolaorvosi vizsgálatra is mikor mentünk volt aki full szőrös hónaljjal jött, volt, aki borotválttal, de max megdumáltuk a dolgot és kész.


Szóval annyira nem kell ezt túlgondolni, csak az első alkalom lesz/lehet kínosabb, de neked is furcsa az új helyzet.

máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!