Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetsége-e, hogy valamilyen...

Allatka kérdése:

Lehetsége-e, hogy valamilyen program vagy algoritmus segítségével megtudjam annélkül, hogy végigbőngésszem az összes eddigi heti sorsolást, hogy az én kedvenc öt számom nyert (volna) már a lottón?

Figyelt kérdés

máj. 13. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
A szerencsejáték vonalon teljesen értelmetlen "volna szintű" (nem) történésekkel foglalkozni! Ez igaz arra is, hogy a "majdnemre" sem fizet semmilyen szerencsejáték! Kérdésedet ez teszi értelmetlenné!
máj. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Excel táblázattal megoldható. Tulajdonképpen ezért tanítják a suliban az irodai szoftverek kezelését, hogy meg tudj oldani ilyen feladatokat önállóan.
máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

ha jól tudom, az Zrt. oldalán megtalálható az összes húzás a kezdetektől. Hogy mennyire könnyű letölteni, azt nem tudom. Bocs, nem nézek utána. De ha már a gépeden van, könnyű algoritmust írni rá, hogy van-e teljes egyezés a számaiddal. Kérdés, mire jó?

Mert pl. egyetlen számsor sem ismétlődött. Tehát, ha úgy szeretnél ötöst elérni, hogy a már húzott kombinációkat kizárod a játékodból, szinte semmivel nem vagy előrébb.

máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Semmilyen konkrét célom nincs vele, egyszerű kíváncsiság. Kitaláltam 5 számot és az érdekel, hogy jött-e már ki ez az öt szám valaha. Nem akarok kalkulálni, nyerni, egyszerűen érdekel, hogy ezt mennyire nehéz kideríteni.

Miért lenne értelmetlen, csak az az értelmes aminek kézzel fogható, gyakorlati haszna van? Kicsit gyorsan ítéltek.

máj. 13. 18:59
 5/7 Scream85 ***** válasza:
59%

[link]


Itt beírod a számaidat és meg tudod nézni hogy a lottó története során hány találatosod lett volna.

máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pont erre voltam kíváncsi, egy igazi válasz!
máj. 14. 07:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is, köszi.
tegnap 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!