Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Terhességi teszttel kapcsolatb...

Terhességi teszttel kapcsolatban kérdeznék?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk a barátommal, és rá 2napra csináltam egy terhességi tesztet, mivel sajnos gumi nélkül csináltuk, nem tudom hova ment el és kicsit beidegeskedtem rajta.Negatív lett szerencsére, meg is nyugodtam, de most utólag olvastam, hogy 1héttel később ajánlott, mert akkor már biztosan kimutatja a terhességet. Szerintetek ha most negatív lett, akkor nem vagyok terhes, vagy még később csináljak egyet a biztonság kedvéért?

máj. 13. 19:55
 1/1 anonim válasza:
100%

Egyértelmű, hogy később is csinálj egy tesztett. Tényleg nem fog neked semmit se kimutatni most. Legkésőbb 10 nap mulva csinálj még egy tesztet.

De ha addig meg kellene jöjjön a mensid, úgy is észre veszed késik vagy nem.


De tényleg mindenféle képpen csinálj még legalább 2 tesztet. Mert van, hogy pozitív de annyira korai es halvány, hogy nem biztos észre veszi az ember.

máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!