Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 16 éves lány 29 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány 29 éves férfi kapcsolat?

Figyelt kérdés

1 éve vannak együtt és a férfi már meg is kérte a kezét.

Szerintetek hosszú távon működhet egy ilyen kapcsolat?



máj. 14. 12:27
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
24%

A feleségem 17 volt, én pedig 33 amikor összejöttünk.

10 éve élünk együtt boldogan.

máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
90%
Amíg nincs önálló egzisztenciája mindkettőnek, addig nem egyenrangú a kapcsolat.
máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
82%
ezek nem szoktak eletre szolni..a 16 éves lány még fejlodni fog szemelyiségben és 2-3 év mulva már násképpen fog gondolkodni.. te tudod , de nem fog veled maradni.
máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben a korban ez nagy korkülönbség,illetve egy év sem túl komoly még...Minimum megvártam volna, hogy elvégezze a középiskolát és 18 éves legyen.

Még kamasz, rengeteget fog változni.Esélyesen mire 20-22 éves lesz már rá se fogsz ismerni ( nem negatív értelemben,hanem mert annyit fog még addig formálódni,fejlődni).

máj. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
65%
Elég beteg. A faszi kicsit pedo, az apja lehetne, a csaj meg egy apakomplexusos gyerek.
máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
69%
Ambar en eleg nagy age gap kapcsolat defender vagyok, ez nekem too much. Hol vannak a szulok? 15-28? De most komolyan. Milyen defektes gyoker lehet az a pasi majdnem 30 evesen akinek egy 15 eves lany kell, es mar el is jegyzi, hogy trapelje... A kornyezetemben is volt kisebb, de hasonló felallas. Lassan 10 rve. Es ott a ferfi legalabb tudatosan vart, hogy a lany idosebb legyen es eldontse mit akar, nem egybol befogja felesegnek. Gusztustalan.
máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
8%

#1, mi szintén 17L/33F-ként kezdtük... 27 éve.

#2, két öálló egzisztencia kapcsolatának meg szerintem semmi értelme, pont a legfontosabb kötőanyag hiányzik belőle, az együtt felépített közös egzisztencia... a két önálló egzisztencia kapcsolata max gyors babaprojektre jó.... az meg nem tart egyben egy kapcsolatot...

máj. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
88%
24 éves vagyok, ha visszagondolok arra, hogy hogyan gondolkoztam 16 évesen akkor azt kell mondjam ég és föld a különbség. Mire betölti a 20-at addigra már 90%ban máshogy fogja gondolni a dolgokat. Itt inkább az lenne az érdekes mit akar egy 29 éves férfi egy 16 éves lánytól..
máj. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
0%
7-es, teged tokeletesen kondicionaltak erre a hulyesegre. Remiszto.
máj. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
23%
#8, ez lelki alkat kérdése... én (#7) ugye 33 + 27 = 60 éves vagyok, és alapvető értékrend tekintetében kb ugyanúgy gondolkodom, mint 16 évesen. Valószínűleg pont így lehet, hogy mi régebben vagyunk együtt a párommal - mindenféle kényszer nélkül - mint hogy te egyáltalán létezel :)
máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!