Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem használja az Android...

Miért nem használja az AndroidAuto a telefon mobilnetét?

Figyelt kérdés

Az autó fejegységén lévő AndroidAuto-val szeretném használni az androidos telón (Samsung Galaxy A53) lévő alkalmazásokat (pl. Waze). A telón gyárilag van AndroidAutó, össze is kapcsolódik a két eszköz bluetooth-szal, szépen fel is ismerik egymást, s az autó fejegységének kijelzőjén látom is az alkalmazásokat. Azonban ha olyan alkalmazást szeretnék használni, amihez net kell (pl. Waze, Google Maps, Youtube, stb.), akkor azt írja az autó rendszere, hogy "nincs internetkapcsolat". A telón korlátlan mobilnet van, de az autó nem használja alapból a csatlakoztatott telón lévő netet. Kizárólag úgy működik csak, ha a telefonon megosztom a mobilnetet, s a fejegység WiFi beállításaiban csatlakozok a teló megosztott mobilnetjére.


Ez így normális működés? Nem az lenne a helyes, ha a csatlakozott telefonon lévő netet alapból használná az autó? (Beállításoknál nem találtam semmi idevágót, ami le lenne tiltva, vagy be kellene állítani).



máj. 15. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
En azt nem ertem minek kapcsolodnak ossze bluetoohon amikor kabellel ra van dugva a telora
máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs kábellel rádugva, mert vezeték nélkül (bluetooth-szal) kapcsolódik össze a két eszköz.
máj. 17. 06:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Dugd ra kabellel

Csak bluetoohon nekem se mukodik mobilnettel

máj. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!