Terhesség lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy 1-2 hete éreztem hogy nagyon kemény a mellem és erre sokan azt mondták mikor meg nézték hogy tej mirigyek, csináltam vasárnap egy tesztet volt rajta egy nagyon nagyon halvány csík amit szinte alig lehetett észre venni .

Majd hétfőn csináltam még egyet azon viszont semmi sem volt .

Most van csütörtök és szúr az all hasam néha néha .

Mennem kell egyébként is orvoshoz de azért ki kérném a ti véleményeteket is .

Előre is köszönöm!



máj. 16. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

És hányan nézték meg a melled?



Amúgy a negatív teszt 2024 májusában is azt jelenti, hogy nem vagy terhes.

máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem irsz arrol, kesik e mar a menstruaciod, meg ugy egyaltalan. A kemeny mell nem terhessegi jel.
máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Menstuáciom késett 2 napot és nekem nagyon szokott fájni görcsölni szoktam most semmi ezért is furcsálom

El múlt kb 4 nap után utánna nagyon picit barna volt de az szinte semmi csak hogy mégis jött ilyen sem szokott lenni

Ne haragudjatok el felejtettem oda írni

máj. 16. 11:49
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen korán nincsenek ilyen jellegű tünetek. Legalábbis a terhességtől biztosan nem. Ha attól lenne akkor a teszt is egyértelmű pozitív. De ha terhes is valaki, nem jönnek rögtön a tünetek.
máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Ja bakker hogy még menstruáltál ismeg a teszted is negatív?! Te biosz óra helyett hol voltál?
máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
👏🏾👏🏾👏🏾
máj. 16. 15:25
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Ja szóval meg is jött ? Akkor ???? Tapsoljàl nyugodtan. Amúgy remélem nem emiatt mész dokihoz mert ha terhes lennél se látna semmit.
máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

A mensit is gyakran jelzi előre a mellfájdalom. A tejmirigyek első trimeszterben még csendben pihennek. Az része mondjuk, hogy többen nézték a melled nő létemre is érdekel... egyszerre vagy egymástól függetlenül??😅🤣

Ne haragudj, de nem tudom komolyan venni a kérdésed. Menstruáltál és a teszt is negatív. Ezért ez így elég egyértelmű😅😅

máj. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát, nem tudom, nekem nem nagyon kemények a melleim, sőt. Csinálok majd egy közvélemény kutatást, vannak-e tejmirigyeim, így 26hetes terhesen.
máj. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekelne hogy mégis kik tapizták a melled úgy hogy megállapitották hogy azok tejmirigyek?🤔
máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!