Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utcán fújhatom magam parfümmel...

Utcán fújhatom magam parfümmel, bármivel ? Közterületen.

Figyelt kérdés
máj. 16. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat példányban kell benyújtanod kérvény
máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármit csinálhatsz az utcán, amit nem tilt törvény, nem zavar vagy botránkoztat meg másokat, nem okoz kárt más tulajdonában. De ez a kérdés nem lehet komoly.
máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy fújhatod, nem tiltja semmi.
máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem, mert egy Nő rámkiabált a buszmegállóban, hogy ne ott fújjak. Mert,hogy tudom e,hogy van aki allergiás rá.

Múltkor Trolin szólt egy férfi, hogy ,,Úristen ".

máj. 16. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez két kérdés. Nincs olyan törvény, amelyik megtiltaná. De valóban vannak olyanok, akik allergiásak lehetnek valamely összetevőjére, és akár életveszélybe is kerülhet.
máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zárt térben, mások közé szagosítani akiknek el kell viselni (bármilyen szagot, legyen az a kolbászos-hagymás szendvics elfogyasztásától kezdve mások orra alá fingásig), azért tényleg parasztság. Valami kényszeres zavarod van, vagy OCD-s vagy, hogy nem tudsz otthonról indulás előtt parfümöt használni, hanem újra és újra kell tölteni? Tisztálkodsz rendesen? Vagy mitől félsz, hogy büdös lennél?
máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A parfüm és egyéb szerek használata a készülődés részei.


Sokan embertelenül nyomják ezeket a szereket magukra, igen zavaró tud lenni.


Pl mindenkinek más illatok jönnek be.


Alapon pedig tekintettel kell lenni erre és a környezetünkben élőkre.


Pl nem buszmegállóban a tömegben fújod be magad, hanem picit odébb mész.


Ahogy a cigit se fújod a másik képébe.


Igen, vannak allergiások. Jómagam is adott összetevőkre érzékeny vagyok. Jobb esetben tüsszögök, rosszabb esetben befulladok.


Vannak, akik puffadni kezdenek és elzárhatja a légzést, helyben megfulladhat.


Antibiotikum érzékeny embernél láttam ilyet. Mentőt kellett hívni rá. Holott azt mondta nem érzékeny rá és belépett az ajtón.


A dezodorok, parfümök használatának is van egy iratlan szabálya.


Még nem láttam embert az utcán, aki elővette volna a dezodort és felcsapta a nónaljára.


Igaz ez egyéb illatszerekre is.


De már láttam ojan tajparaszt nőt, aki nyáron a járdán megállt, kezébe öntött egy rakat hintőport és széttárta lábait, bekente combjait... Az utcán.


Semmiből nem tartott volna bármelyik kávézó mosdójába beugrani és ezt ott intézni.


Nem volt valami nőies megnyilvánulás.

máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan*
máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!