Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenor már lehet az eredményn...

Ilyenor már lehet az eredménynek hinni?

Figyelt kérdés
Nemrég,április 26-án együtt voltam barátommal.Nem védekeztünk.Legutóbb áprili 3-án jött meg és azóta nem.Végeztem 2 terhességi tesztet is,egyet május 9-én,a másikat május 11-én,de mindkettő negatívat mutatott.Ez már valós eredmény?
máj. 17. 14:50
 1/8 Scream85 ***** válasza:

2 hét eltelt az együttlét és a tesztek között, ennyi idő alatt már jó eséllyel kimutatná ha terhes lennél.

Valószínűleg azért késik, mert rástresszelsz...

máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát az biztos,hogy stresszelek,de az a gond,hogy együttlét óta fel vagyok puffadva,valamikor teljesen alul,de inkább a köldök alatt.Ezelőtt mindig síkba volt a hasam.
máj. 17. 16:50
 3/8 Scream85 ***** válasza:

Attól még nem vagy terhes :)

De ha meg akarsz bizonyosodni akkor csinálj még egy tesztet....ja ésmáskor védekezzetek!

máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben!Az lesz!Esetleg tipp,hogy mi lehet?:(
máj. 17. 18:16
 5/8 Scream85 ***** válasza:
Passz
máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noren1989 ***** válasza:
Nem tippelek, max az étrended lehet cifra...
máj. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Doki nem jatszik?
máj. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon keveset szoktam enni
máj. 18. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!