Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert ilyen nehez az elet?

Miert ilyen nehez az elet?

Figyelt kérdés
Miert ilyen nehez minden? Miert van az hogy ha valami jo is veget er es minden ujra nehez lesz? Legszivesebben csak sirnek egesz nal az agyamban.
máj. 21. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Mert az Élet ilyen. Hullámhegyekből, és völgyekből áll. Mert meg kell tanulnod a hullámvölgyeket leküzdeni, és akkor értékelni tudod a jót, ami maradt. Én már jó ideje hullámvölgyben voltam, még meg is akartam ölni magam, hogy csak kifekszem a hidegbe, és megfagyok. DE mégsem adtam fel! Minden nap egy küzdelem, minden nap egy újabb próba. Kezdek kijutni a hullámvölgyből, de mondhatnám azt is, hogy a hosszú, és qrva sötétségben végre megláttam az alagút végének a fényét.
máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a rossz nélkul is tudnám értékelni a jót. Engem az élet pofonai csak demotiválnak tönkretesznek, pont nem lökést ad, hanem fordítva. Nem erősítenek hanem gyengítenek, önbecsülést rombolnak, anyagilag levisznek, néha olyan mintha a mélybe húzó gravitácio ellen kéne állandoan lapátolni.
máj. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2: Ugyanígy éreztem, mint te, DE akadt két állandó segítőm, akik mindig bíztattak (bíztatnak), és átsegítettek (átsegítenek) a nehézségeken. Nekik mindent elmondhattam, köntörfalazás nélkül. És segítettek ugyan, de nekem is küzdenem kellett, és ennek a küzdelemnek még most sincs vége. Tudod mi a két legnehezebb dolog? A felkelés, hogy előttem áll a nap, ÉS a lefekvés, hogy megpihenjek, és másnap újra kezdjem az egészet. A könnyebbség pedig az, hogy tudom, már nem minden kilátástalan. Azért küzdök, hogy minden sokkal jobb legyen, de ez csak később lesz. Viszont tudom, hogy eljön ez az idő.

HA ők ketten nincsenek, talán már én sem vagyok.

1-es voltam.

máj. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!