Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan férfiak akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak akiknek a teltebb nők tetszenek?

Figyelt kérdés
Ha igen miért?
máj. 21. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azért mert a teltebb nők jönnek be.
máj. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Igen vannak. Nyilván azért preferálják az ilyen külső adottságokkal rendelkező nőket ezek a férfiak, mert számukra ettől is nőies a nő.

Ízlések és pofonok! Én is a teltebb idomokért vagyok oda, de ettől még nem nézek ferde szemmel azokra a férfiakra, akik inkább Marokkózni szeretnek.

máj. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
... vagy Dubájozni.
máj. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Scream85 ***** válasza:
100%

Jelen...nekem is a teltebb nők tetszenek jobban.

Volt átlagos testalkatú párom is, vele is jó volt minden...mégis ha egy átlagos és egy teltebb alkatú nő között kellene választanom (most a többi adottságtól eltekintve, vegyük úgy hogy más téren mindkettő bejön ugyanúgy), akkor a teltebbet választanám.

Nagyon az okát nem tudom, ez később alakult ki...fiatalabb tini koromban nem igazán érdekeltek.

De valahogy sokkal jobb ha van egy olyan méretű/formájú popsi, cici amibe úgy jól bele lehet túrni, markolni,stb.

Telt nő mindig is a nőiesség, termékenység szimbóluma volt.

máj. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nőiesek. Nem pedig kint a kislányok.
máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Másként élem meg birtoklás pillanatnyi élményét, ha tele van a tenyerem és jó a tudat, hogy nem tehetek komoly kárt a nőben bármilyen hirtelen mozdulattal!
máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

A játék ahol játszom egyre több teltebb karaktert látni.


Emberek vagyunk s nem egyformák, ez igaz az ízlésünkre, szépérzékünkre is.


Ilyen egyszerű a válasz.


Valakiknek bejön valakiknek nem. Valakiknek a szőrtelen pasi jön be valakinek a csupakka.

Valakinek a vékony szálkás, valakiknek az izmos, másoknak az agyon gyúrt, másikaknak a macis stb.


Gondolj bele, ha nem lennénk mások, más ízléssel, sokan halnának meg egyedül.

máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bögyös-faros nő a legszebb. Nem a megcsinált instanők, hanem a természetes, ahol azért van máshol is fognivaló. Úszógumi, narancsbőr nem érdekel, nekem a maga természetességében szép, nőies forma izgató. Még középiskolában a rajztanárom mesélt erről, hogy neki miért a Rubens-i idomok jönnek be, mi meg csak mosolyogtunk. Felnőtt férfiként abszolut egyetértek vele. Ezek a nők a maguk természetességében gyönyörűek és izgatóak. A párom is ilyen.
máj. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a teltebb idomokat szeretem, mert sokkal nőiesebbnek látom. :)
máj. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is a telt ha mondjuk 170 centi és 70 kiló..
máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!