Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mik voltak a magyar internet...

Mik voltak a magyar internet hőskorának mémei?

Figyelt kérdés
máj. 22. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
95-ben még nem voltak mémek. Örültél, ha feltudtál csatlakozni telefonvonalon.
máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
95-be volt már internet?? :O
máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokkal regebbiek a gyökerek, a kezdetek a 60-as években voltak. 72-ben már volt e-mail program, az internet szü 1974-ben bukkan fel. Az első magyar domain cím 1991-es.

A lakossúgi célú felhasználás valóban 99-től elérhető, ISDN-en.

Öreg vagyok, kopnak az emlékeim, de azt tudom, hogy 1995-2001 között kollégám már emlegette a hálózatot, de gyakorlatban csak valamivel később találkoztam vele.

Google, vagy más kereső még nem volt (vagy nem ismertük). Vagy tudtad a domaint, vagy különböző webringek segítségével tudtál szörfözni.

Nagyon lassú, nagyon nehézkes volt, és közösségi oldalak még egyáltalán nem léteztek. Az iwiw olt az első, megelőzve a facsét.

máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Az internet hőskorában még mémek is alig voltak. Specifikusan magyar nem is hiszem, hogy lett volna köztük.
máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!