Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már nektek ollyan h 1ik...

Volt már nektek ollyan h 1ik pillanatban még alig birtad abba hagyni a bőgést a nagy semmitöl utána meg a földön fetrengtél a röhögédtől? De csak ugy a semmin

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 17:43
 1/5 anonim válasza:
Menstruáció, terhesség (stb.) esetén, amikor a hormonok zavarognak, akkor gyakran megesik az ilyen.
2010. okt. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát röhögőgörcsöt már kaptam még suliba. valami elíráson elkezdtünk röhögni és mivel kussba kellett maradni, nem bírtam kiengedni magamból és próbáltam visszatartani, egész órán sírva röhögtem a kabátomba dőlve, majd a szünetet végigröhögtem, de már kezdtem félni, hogy nem bírom abbahagyni, majd a következő órán valahogy sikerült abbahagynom... XD
2010. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mondjuk pszichoaktív droghatás alatt a jellemző leginkább.
2010. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

10:39

1.:kezdjük ott h mi az a pszichioativ izé?

2.:nem vok drogos!!!!!!

2010. nov. 1. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan mint mondjuk az LSD.

Az jó, hogy nem drogozol, ne is tedd.:)

Egyébként normájis dolog, hogy az embernek vannak ilyen pillanatai, a kicsapongóbb emberekre jellemző ez. Nekem is elég sűrűn van, és nem drogtól. Hangulatjavítót szedek, végülis az is egyfajta pszichoaktív szer, amit a depresszióra írnak fel. Amikor azt elkezdtem szedni, akkor ezek a pillanatok mindennaposak voltak egy darabig.:)

2010. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!