Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális, hogy legszívesebb...

Az normális, hogy legszívesebben kiirtanám az amerikaiakat?

Figyelt kérdés
16/F
2010. nov. 13. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
nem
2010. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért?
2010. nov. 13. 22:49
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Miért irtanád ki az amerikaiakat?
2010. nov. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köcsögök, alul-műveltek, elnyomnak másokat (pl.: indiánokat), másokra kényszerítik az angol nyelvet (az angol csoportból szinte mindenki más nyelvet tanulna, de nem tanítják azokat a nyelveket) stb...
2010. nov. 13. 23:06
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem normális dolog.

Az emberek különbözőek, - még mi, magyarok is különbözünk egymástól, nem lehet úgy "orvosolni" únszimpátiát, hogy akinek "nem tetszik a pofája", kiirtom.


Nemes egyszerűséggel fordulj olyan népcsoportok, nációk felé, amelyek mentalitása illeszkedik az értékrendedhez, - javaslom, - foglalkozz ezekkel, és ne sokkold Magadat azzal, hogy "Ezt is kinyírnám! Meg ezt is! -Na meg ezt is!..."


Egy idő után eljutnál oda, hogy "elfogyna a lőszered", - vagy összeverekednél Magaddal otthon a tükör előtt.

JAVASLOM, ne sokkold Magadat azzal ami idegesít, fordulj inkább olyan dolgok, jelenségek felé, amelyek számodra megnyugtató élményeket adnak!


Én sem rajongok az Amerikai Egyesült Államokkal összefüggő jelenségekért, de gondoltad volna a fogalmazásomból - eddig a pontig, - hogy ez így van?

2010. nov. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sokan meg a cigányokkal vannak így...


Amúgy meg csak simán utálom az Amerikai Egyesült Államokat... :)

2010. nov. 14. 10:54
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Normális :D Én is sokmindenkit kiírtanék szívem szerint, az már mindenkinek a maga dolga, hogy kit :D
2010. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jaja...

Ahogy írtam sokan a cigányokat...

2010. nov. 20. 08:26
 9/10 anonim válasza:
50%
Azért az amerikaiak és a cigányok között k.rva nagy a különbség!
2010. nov. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tudom!

A cigányok lopnak az amerikaiak meg csalnak.

2010. nov. 23. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!