Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikulás buli lesz az osztályba...

Mikulás buli lesz az osztályban, mit vegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Na,nálunk szokás az,hogy mikulás buli előtt 3-4 héttel mindenki felírja a nevét egy papírra és összehajtja majd egy kalapba összekeverjük az egészet,s mindenki sorba húz egy cetlit és megnézi,hogy kit húzott.Itt a lényeg: én egy fiút húztam,s most nem tudom hogy mit vegyek neki 1500-2000 Ft értékben kérlek segítsetek,előre is köszi!(14/L)
2010. nov. 21. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
rendesen mikulás csomagot szerintem :D vagy kérdezősködj a barátainál hogy mit szeret
2010. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csokit, csokit és még egy kis csokit. :D

Sajnos ma már 1500-2000 Ft értékben belefér a csomagba az összes vásárolt csoki.

2010. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi =)
2010. nov. 21. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:

uhh ne is mond :S utálom a húzást :D mindig a legh*lyébbeket húzom ki,vagy akiket nem ismerek annyira ...

én általában jó sok csokit veszek,oszt elégedjenek meg azzal,azt mindenki szereti XD

2010. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csokival, naranccsal meg szokásos Mikulás-csomagos cuccokkal nagyon nem fogsz mellélőni, hacsak nincs ételallergiája. De ha közben találsz vmi helyes apróságot (kitűzőt vagy ilyesmit, szval ebben az árkategóriában), aminek szted örülne, azt is beleteheted.
2010. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!