Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell értelmezni ezt az...

Hogyan kell értelmezni ezt az idézetet?

Figyelt kérdés
"A lényegünk, esszenciánk, valódi természetünk mindig bennünk van, mi mégis a "szivárványon túl" keressük a célt." (Steiner Kristóf)
2010. nov. 26. 09:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
így "kukesz kell a s*ggembe" Steiner Kristóf
2010. nov. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy a valóság, az ami valójában létezik az bennünk van, elméinkben, de mi erőszakosan/vakon kifelé keresünk úgy, hogy ezt az igazságot, ami a vizsgálódás legelején van, szépen átléptük. lesarkítva, a végső valóság bennünk van, de mi az univerzumban keressük azt kifelé...:)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hogyan kell értelmezni LastOneLeft mondatait? :-)
2010. nov. 26. 10:45
 4/15 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ezt még kevésbé értem!
2010. nov. 26. 10:46
 5/15 anonim ***** válasza:

huhú így nehéz lesz. :)

lesarkítva akkor most egy kicsit másképp. :)

amik igazából vagyunk, az igazi önmagunkat(mert ez a mostani csak egy illúzió, egy nem igazi, egy kicsinyes, fejletlen "én"), azt rossz helyen keressük...mert mi kifelé megyünk a keresés közben, de amit keresünk az bennünk van, a tudatunkban. :)


egyébként azért nehéz megértened lehet, mert ez filozófia, és a "végső valóságról" szól ez az idézet, amihez tartozik némi felvezetés, amit adhatok én is, ha kíváncsi vagy. bízom benne a második próbálkozásom érthetőbb. :P


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

de mondhatjuk úgy is, hogy a valódi tudás, és a valóság bennünk van, de mi rossz helyen keressük mindazt. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Megtennéd, hogy lefordítod? :)
2010. nov. 26. 12:45
 8/15 anonim ***** válasza:

mármint a felvezetésre vagy kíváncsi? egyébként hány éves vagy? :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35/F! Mindjárt közérthetőbb lennél, ha a magyar nyelvtanban szokásos szórendben, írásjeleket, kötőszavakat helyesen használva fogalmaznál. Bocs.
2010. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igen, a felvezetésre vagyok kiváncsi!

16 vagyok, igaz már nem túl fiatal, de biztos bennem van a hiba, hogy nem értem ezt a pofonegyszerű dolgot!!

2010. nov. 26. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!