Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten/városban lakó...

Budapesten/városban lakó lányok! Kerültetek már olyan helyzetbe, hogy a szabadban kellet wc-znetek?

Figyelt kérdés
Nem nyilvános wc-re gondolok, hanem pl bokorban vagy ilyesmi. Hogy hajtottátok végre?(mármint bokorba elbujva, vagy kukába, wc papirt hagytatok hátra? És ha bp-n volt akkor hol? Csak azért kérdezem, mert nekem is volt egy ilyen incidensem, és kiváncsi vagyok , hogy mások hogy oldották meg. 15L
2010. nov. 30. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Bementem egy plázába/étterembe. Budapesten nem olyan nehéz azért ezt megoldani kultúráltan. 19L
2010. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Soha nem WC-zek.
2010. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Körülnéztem, nem volt nagy forgalom, így leguggoltam a járda szélén... Néhány autó elhajtott közben, de ennyi belefér. Papírnak zsepit használtam, azt ott is hagyhattam, hiszen lebomlik....

18/L

2010. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!