Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sokan...

Miért van az, hogy sokan beszolnak másoknak és még nick nevük sincs és úgy nagy a szájuk? 2ik kérdés: Egy okos miért nem szereti ha egy másik ember okosabb :D? na ide jöhet a hülyeség is.

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 16:30
1 2 3
 1/29 BlackSword ***** válasza:

1) A nicknév aztán tényleg nem változtat semmit sem...

2) Még egyszerűbb: hiúságból...

2010. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Nostro the overlord ***** válasza:
Alapjáraton nem vagyok amúgy idióta... az viszont fel tud idegesíteni ha valaki nem "okos" hanem okoskodik. Tessék Last oneleft-el még sohasem vesztem össze. A nick engem is kicsit zavar, nem tudom beazonosítani ki kicsoda, csak tippelgetek :)
2010. dec. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
engem is zavar
2010. dec. 1. 16:36
 4/29 A kérdező kommentje:

amugy ha összeveszünk például én meg te (nostro) az azért van mert én hiszek valamiben te meg abban nem és probáljuk egymást meggyözni.


gondolom én....

2010. dec. 1. 16:37
 5/29 anonim ***** válasza:

Beszólnak, mert:

1. Szólásszabadság van.

2. Megtehetik.

3. Sok a rosszindulatú ember.

4. Azt gondolják, hogy te vagy a tudatlan/babonás/debil, holott ők is azok, ahogy az emberiség egésze az, csak mindenki a saját eszméit, éveit és igazát szajkózza, nem látva túl azon.


Okosabb, vagy nem:

Mindenki azt tartja tudásnak, amit hisz. A hit bizonyság, tény a hívő szemében. A hit nem egyszerűen a vallásra korlátozódik, hanem minden bizonyságra, legyen az egy következtetés a tudományban, vagy maga a tudomány.

2010. dec. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
neked is utso válaszado lehetne nick kitéve
2010. dec. 1. 16:38
 7/29 Nostro the overlord ***** válasza:
Vesztünk már össze? :D na jó ennyit a nickekről :) de ne izgulj én nem haragszom rád ;)
2010. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
még nem..... :D csak ha összevesznénk akkor vlm ilyesmi lenne sztm.
2010. dec. 1. 16:40
 9/29 Nostro the overlord ***** válasza:
Amíg azt mondod, hogy én vagyok a keményebb (izmosabb, erősebb, gyorsabb) addig tőlem hihetsz mindenbe, nem fogunk összeveszni :)
2010. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
én olyan izmos vagyok mint jay cutler. na ettöl legyél izmosabb
2010. dec. 1. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!