Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van aki ugyanilyen boldogtalan...

Van aki ugyanilyen boldogtalannak és unalmasnak érzi az életét? Hogyan változtatott rajta?

Figyelt kérdés
mert nekem ilyen.... van párom már évek óta együtt élünk, elég labilis a kapcsolatunk, még gyereket nem akarunk. neki nincs melója, sok a probléma közöttünk, így ki tudja mi lesz. a munkahelyem katasztrófa, pénz nincs, hitel van, stb. általában hazamegyek és nem megyünk sehova, nem csinálunk semmit. még hétvégén sem, mert se pénz, se kocsi, semmi. így hova? és csak így telnek a napok, hetek, hónapok. hazamegyek, főzök, pakolok és ennyi. nekem nagyon unalmas.... változtatni akarok, de ezt az évet már hagyom így, majd jövőre. volt vagy van valaki hasonló helyzetben? és hogyan bírja lelkileg? mert én kezdek depis lenni, pedig mindig pörgös, vidám életrevaló csaj voltam. 28/N
2010. dec. 2. 10:38
 1/2 Réti bubuzér ***** válasza:

Nézd meg ezt a képet, és gondolj bele megint a helyzetedbe: [link]

Ahhoz, hogy jól érezzétek magatokat együtt, nem kell pénz. Tető van a fejetek felett, éhen nem haltok. Egyébként itt is van egy kis probléma: "változtatni akarok, de ezt az évet már hagyom így, majd jövőre."

Ha változtatni akarsz, akkor változtass, ne pedig halogass. Jövőre meg majd jön, hogy á, még csak most kezdődött az év, várok egy kicsit, és így tovább, és azt veszed észre, hogy megint december van.

Ja és ha a barátod nem hajlandó segíteni, meg labilis a kapcsolat, akkor meg kalapkabát.

2010. dec. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a 2009-es évem szörnyű volt: márciusban kirúgtak az egyetemről,áprilisban a nagymamám kórházba került és agyvérzést kapott,ugyanebben a hónapban elütötték a macskámat, akit nagyon szerettem, a barátom kijelentette, hogy már nem biztos, hogy akarja a kapcsolatunkat, és három hét szünetet kért, aztán augusztusban szakított velem. Novemberben ki akartam menni pár hónapra külföldre, de nem jött össze. A szüleimmel mindenaposak voltak a viták.

Aztán idén elhatároztam, hogy márpedig helyrehozom az életem, és optimista leszek.

Az eredmény: kaptam megbízási szerződéssel pár hónapra egy jó munkát, nyáron kijutottam Franciaországba, felvételiztem egy másik egyetemre, és felvettek, egyre jobb a szüleimmel a kapcsolatom, és kezdenek megtalálni a pasik is. Szóval csak pozitívan kell hozzáállni!:)

2010. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!