Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen unalmas témák vannak...

Milyen unalmas témák vannak ami nagyon untatja a fiukat és ha arról beszélünk akor hamar lefárad az agyuk és lekopnak? :D

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 16:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
várjunk, várjunk, hm.. "nem égünk le előtte?" hányan vagytok? vagy benned több személy lakozik? ezt hogy gondoltad?
2010. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Jahhj ne nézzetek hülyének :P Ketten vagyunk barátnőmmel...
2010. dec. 21. 17:02
 13/21 A kérdező kommentje:
SEGÍTSETEK lécci! :)
2010. dec. 21. 17:09
 14/21 anonim ***** válasza:
bocsi akkor :P csak furi volt... na de ha ketten vagytok, akkor indítsátok be a zseniális női észjárást és vessetek be mindent. Mert a nők tökéletesek és mindenre találnak megoldást. szóval hajrá! de témák még: körömlakkok, idei divat, hogyan ápoljuk szobanövényeinket, hogyan előzzük meg a körömgombát, Einstein relativitás elmélete, tényleg nem bolygó-e a Plútó,az ezüst cipőmet felvehetem-e az arany nyakláncommal..
2010. dec. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Utolsó te nagyon jó ötleteket adtál! :D meg a többiek is :) Még irhattok ha tudtok valamit
2010. dec. 21. 17:25
 16/21 anonim ***** válasza:
ÍÍÍÍ az a tökéltes, ha elkezdtek áradozni vmilyen sztárról:D Általában ki nem állhatják a Twilight-os Edward-ot:D:D:D Pl: Húúúú de jó pasiiiii...meg ilyenek;) tuti bejön:D Sok sikert:D;)
2010. dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
beszélgessetek a Twilightról, legrosszabb film amit életemben láttam a NewMoon vagy mi volt - már majdnem sírtam
2010. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ja amúgy:D Ez totál kiakasztja őket:D;) Csak bátran;)
2010. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mond azt:


"Sp oooooooolyan cuki!! Ugye szerinted iis?" jájh akkor is justin bieber a kedvenceem!


baaaaaby...baaaaaabyy..baaaaaaabbyy oooh

i like a baaaaaaaaby baaaaaaaaaby oh..


vagy (!)


love me love me say that you love me fool me fool me" - mindezt kornyikálva


de egy SP szám is megteszi! kipróbáltam, a pasik nagyon felidegesítik maguk rajtuk és elkezdenek veled vitatkozni és énekelj és éééénekelj csak hangosabban hogy béééjjjjbiii és méghangosabban éés már futnak is mert hülyének néznek.


bár ez lehet hogy nem az a hatáskör.

2010. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Jaaajjj nagyon köszi az ötleteket!! Az Edwárdos nyerő volt ;) Megnyertük!! :D
2010. dec. 21. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!