Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiket tartotok strébernek?...

Kiket tartotok strébernek? Lentebb!

Figyelt kérdés
Én nem érzem magamat annak, de mégis mindenki annak tart, mert kitűnő vagyok (még, ez még csak általános iskola 8. osztály)attól hogy valaki tanul miért kell kiközösített strébernek nézni, mert szerintem mint például engem is más dolgokis érdekelnek fiúk, divat stb. mégis hogyan van ez?
2011. jan. 10. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez miért szex? Egyébként én azt tartom strébernek aki tanul és kitűnő.
2011. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Mond ezt: Nem stréber, hanem okos! Nem ugyanaz...


Nálam bevált, bár szerintem az a stréber, aki folyton a tanárt cseszteti, hogy félévkor 5 dicséretes legyen, amikor amúgy 4-es lenne...

2011. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gggTt válasza:
én főleg az olyanokat tartom strébernek akik kikapják a 4es dogát és még mennek a tanárhoz pitizni mert nekik nem elég jó...
2011. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
77%
én se értem h miért közösitenek ki te legalább valamit el akkarsz érni az életbe ezért nem kell ki kiközösíteni valakit
2011. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki nyal a tanárnak, aztán ha valami kedvezmény éri, akkor a többieket lenézi. Azt is stréberségnek tartom, ha felvág azzal, hogy sokkal okosabb egy olyan tantárgyból, amit én utálok.
2011. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!