Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az élet szép, értem? Random...

Böiler kérdése:

Az élet szép, értem? Random jókedv 4 ever!

Figyelt kérdés

Üdvözletem.


Tudjátok, hogy feldobta a napomat valami? Röhögve jöttem hazáig. :D


Úgy kezdődött, hogy kijöttem a suliból, bekapcsoltam az Mp3 lejátszót. (És amit mondok az nem kamu. Ez benne a gyönyörű. :D)

Kimegyek, megszólal a Mocskos BKV című fantasztikus örömóda. És mit ad Isten éppen jött egy BKV busz. Oké, nem nagy dolog. Bp.-n eléggé nagy rá az esély. :D

Megyek Kelenföldre, várok a vonatra, megszólal a Hétköznapi Csalódásoktól a Vonatlesők. A hang bemondja, hogy jön a vonat. :D Oké, sexy. Ez már gyanús volt. Felszállok a vonatra, az elegáns tűzpiros vonatra. Öregasszonyok felszállnak Nagytéténynél (ahol a Campona van, azt hiszem ez az. :D) keresik a helyet, rá pár másodpercre elkezd zenélni a Hatóságilag Tilos. Mégpedig a Helyvadászok örökzölddel. :D

Leszállok Érden, ajtóban egy csomó díszb_zi, miközben megy a Fegyelmező Részlegtől a Ahol járok c. nóta. :D Hatalmas, már majdnem sírtam, miközben nem értették min röhögök. :D

Megyek fel a focipálya felé, jön egy volánbusz, megszólal a Böilertől az utolsó villamos. :D Megyek tovább, szembe jön velem a volt osztálytársam, aki mellékesen roma. De ami közben ment... :D Mos-Oi-tól a *Cickány* Mentes Övezet. :D

Ilyen boldog napom régen volt. :D

Szóval mindenki állítsa RANDOMRA a cuccot. :D

(Még jó, hogy a Fiatalon nincsen szép halál-t nem hallottam... :D)


2011. jan. 11. 18:09
1 2 3 4 5
 1/45 szamóca. ***** válasza:
és ha "meztelenül részegen" véletlen "5 óra 30", aminek úgy látszik "sose lesz vége"? ÉS mikor már azt hinnéd "mindennek vége", és elfog a "born to lose" érzés, akkor jön a "túl szexi lány" és lesz ám "sex and violence"... szóval dont vörri bi heppi. ahahhahh megártott a kakaó.
2011. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Ezen sokat töprengtél? :D
2011. jan. 11. 18:26
 3/45 szamóca. ***** válasza:
bevallom a túl szexi lány nem jutott eszembe hirtelen... a halott a lány igen, de az hideg és merev :D
2011. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Hát ja, az nem olyan, mint a meleg, és puha... :D Ágyacska. :D
2011. jan. 11. 18:29
 5/45 szamóca. ***** válasza:
de sokkal inkább rákendróól
2011. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Na, szóval akkor mikor érsz te kedves hölgy? :D Mert akkor, ha nem is Hátsó Szándék, de Aurora lesz, az tuti. :D
2011. jan. 11. 18:31
 7/45 szamóca. ***** válasza:

kedves? hölgy? velem egymondatban?:D dearanyos tőled. XD

mért nincs hsz? mégsevagy varázslóó?:D

2011. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Dehogynem. :) Ne viccelj, amit megígértem, azt betartom. Hiszen én ilyen kedves, aranyos, rendes, barilelkű (nagy bolt a kísértés, hogy azt írjam, hogy barib_szó :D), édes, aranyszívű ifjú vagyok. :D
2011. jan. 11. 18:35
 9/45 szamóca. ***** válasza:
mocskosss baribaaaszóóóóó
2011. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 szamóca. ***** válasza:
ahj már meignt huzom az időt tanulás helyett...
2011. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!