Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a legkomolyabb/hatásosabb...

Mi a legkomolyabb/hatásosabb kézi lőfegyver amit engedély és bármilyen papír nélkül lehet tartani otthon?

Figyelt kérdés
Nem a gázpisztolyokra vagyok kíváncsi, valódi fegyverre, lövedékkel.
2011. jan. 18. 23:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Paintball, airsoft fegyverek, max. légpuska néhány (30?) Joulig.
2011. jan. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Íj. Embert ölni azzal is nagyon jól lehet, a történelem során ez már bebizonyult, engedély meg nem kell hozzá, bár a nyílpuska már lehet, hogy engedélyköteles.
2011. jan. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Kongratuláció!

És igazuk van! ami nem meglepő persze :)

Esetleg csúzli, vagy parittyát írnám pluszba.

a "komolyabb" fegyverek már engedélykötelesek, de ha megtanulsz ezekkel lőni, elég komolyak.

Meg azért bár én ismerek agresszív, nagyon keményen támadó embereket, de ha egy erős airsoft fegyverrel (legyen "mesterlövész" erősségű és persze automata, egy barátom játszik onnan tudom...) azzal kis műanyag golyókkal tete tudod küldeni egy ember epidermiszét :D igazából instant vakság, vagy amit akarsz. Cöhh és akkor jönnek a könnygázzal :P

2011. jan. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
kissé elveszett a mondatomban az összefüggés, szóval egy ilyen "játék" megállítja azért az embert. én lőfegyvernek sorolnám.
2011. jan. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És kéremszépen, újabb kérdéssel válaszolok a kérdésedre, miért oly' megerőltető engedélyt szerezni rá?
2011. jan. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

@Borsó!

Abból ítélve amit írtál, nem az?

Nekem van sportlövész ismerősöm, meg egy másik aki csak érdeklődik ilyen téren (hobby vagy ilyesmi neki..) de őtőlük úgy tudom, hogy elég nehés és macerás fegyvert engedélyeztetni.

2011. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg akarja, akkor le tudja küzdeni azt a nehéz és macerás megpróbáltatást. Ó, hát meg kell érte küzdeni? Jaj de sajnálom.
2011. jan. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Jaj, belassult a gépem a SOK iróniától.

Milyen jó, hogy ha a testedet használod fegyverként, ahhoz semmi köze egy szervnek sem.

2011. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 böiler ***** válasza:

Haverom apja lerakott egy ilyen örzővédős dolgot, illetve egy fegyvertartásit. Azóta a pisztolya nélkül sehova nem megy el. :D


Amúgy ja. Egy AirSoftal is lehet zúzni. Arra nem is kell engedély, vagy csak a kisebb FPS-er rendelkezőkre? Ezt most nem tudom, de van néhány haverom, akik airsoft fegyverekkel mennem zúzósabb helyekre.

2011. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tomy88trance ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy Airsoft fegyverrel se lehet csak úgy lövöldözni , nem rég volt a hírekbe hogy valaki 2 évet kapott ,mert Airsoft fegyverrel lőtte a lakótelpi házból a közlekedési táblát :D Nem hiszem,hogy a csendrontásért kapott volna annyit.Én nem vagyok akkora szakértő a témában,de engem is érdekel, de szerintem a légpuskánál erősebbet nem nagyon találsz, ami nem engedélyköteles , na igen az íj ,de teszem azt azzal futtában nem lehet könnyű lőni és mire újratölti az ember :D
2011. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!