Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért van az hogy ha valaki...

Mért van az hogy ha valaki (leginkább ismeretlen ember) beszól vagy bunkó velem akkor nem érzem magam teljes értékű embernek, egy sz*r semminek érzem magam?

Figyelt kérdés

lehet hogy nincs önbizalmam? múltkor pl. az asszisztens volt bunkó a fogorvosnál. egyébként semmi rosszat nem csinálok.

18 éves vagyok, nem vagyok link. bár mintaember se de mind1

nem lógok. a jegyeim jók(kivéve a matek). nem ármánykodok nem gonoszkodok és ha esetleg valami "rosszat" csinálok akkor egyből mintha én lennék a sz*r semmi ember. mások hozzám képest annyi mindent megengednek maguknak és valószínűleg mégsincs semmi bajuk az ilyen dolgokkal


2011. jan. 23. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Így van..kevés az önbizalmad.

Ezen csak te tudsz változtani..

nem könnyű, az biztos, de fiatal vagy, előtted az élet, a lehetőségek.

2011. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is az önbizalmad.. Velem is szoktak parasztok lenni, főleg inkább a pénztárosok, de megoldom annyival hogy nem megyek oda többet. Viszont nem érzem szarul magam miatta. (Na, majd egy pénztárostól pont...)
2011. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj! 12 év múlva, már egyáltalán nem fog érdekelni, hogy mit mondanak rád az emberek. Egy idegen ember, neked semmit nem jelent, ugye? Akkor miért számít a véleménye?! Na persze, a te korodban, még én is így voltam ezzel. Ne félj, ahogy tellik az idő, egyre kevésbé leszel kiakadva e-miatt.

30N

2011. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tudod a mai világban sok a bunkó sggarc akik azt hiszil hogy valakik ,pedig nem...én az ilyeneket szoktam helyrerakni ,mert ha már emberek vagyunk akkor viselkedjünk is úgy...na mindegy...a lényeg az hogy te is úgy viselkedj mindenkivel ahogy azt megérdemlik!

Üdv!

2011. jan. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát én 17 éves vagyok, és ugyanebbe a helyzetbe vagyok....:S:S nagyon rossz...kssebségi komplexusom is van..pedig nem mintha csnya lennék...mert 1001 pasim lehetne....de még így iis...:S:(
2011. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Menjetek el küzdősportot tanulni vagy harcművészetet.

Az jó önbizalom növelő, plusz megtanultok verekedni is.

Így ha bárki szemétkedne, le tudjátok rendezni.

2015. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!