Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen férfi punk hajviseletek...

Milyen férfi punk hajviseletek vannak? Amikor az egész fejfedő hoszabban van meghagyva oldalt meg rövid az punk? Csak a taraj a punk?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 20:21
1 2
 1/13 böiler ***** válasza:

Nincs kedvem leírni, a lényeg, hogy nem ettől lesz valaki punk. :D (Elkezdtem amúgy pontosan leírni, csak összezavarodtam, és fáradt is vagyok. :D)


17/F (Egy "punk" srác (ha nem a külsőségeket nézzük. :D))

2011. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 szamóca. ***** válasza:

tényleg nem atótl leszel punk.

de alapvetően igen, a tarajat nevezik standard punkhajnak :) taraj oldalt kopaszon, oldalt röviden, pajesszal pajesz nélkül..színesen vagy natúrban...

vmelyik nap festettem párducmintát hajra... szóval csak fantáziadúsan:D

2011. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

énis már vagy 3 éve halgatrok punkot meg miden csak most ugy erzem hogy kell valami változás

terepgatya conversecipő,anarch in the UK zászlós póló,punkhaj

már csak a pun haj hiányzik :D

2011. febr. 1. 21:39
 4/13 böiler ***** válasza:

Húha, Anarhy in the UK-s póló... Mindenek előtt legyél tisztában az anarchiával (nem sértésnek), és csak akkor vegyél fel ilyen dolgokat, ha vállalod, hogy néha pofán b@sznak ezekért. Néha érhetnek atrocitások.

Amúgy nem ajánlom a Converse cipőt, azért csak kinéznek az "igazi" punkok.

Nem sértésként írtam ezeket amúgy. Mielőtt nekem esel.

2011. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem esek neked

az sex pistols póló miatt még senki nemszólt (még a haveri punk körből sem)

az anarchyával tisztában vagyok

a converse dorkó meg ramones mánia miatt van

2011. febr. 1. 22:17
 6/13 haggyámán ***** válasza:

[link]

"And not a single f*ck was given that day.."


Nekem ez a kedvencem, egyszer majd megcsináltatom ilyenre.

2011. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

jéj aszittem már kihalnak a punkok :D(vagy ha nem, akkor ki fognak, mert máér csak az mer punkoskodni aki csaknem hontalan) amugy ja taraj az punk, de van ilyen tüskés haj is meg ...ilyen bármilyen hajad lehet igazábol szinte, punkba minden belefér sztem...nekem tökre teccik ha rövid de pl ilyen piros kék zöld stb. :)

De tényleg ennyi csak a punk.

(am én csaj vagyok nem vallom magam punknak ,de ezt halgatok meg tudom a lényegét,volt már kék, pink, zöld meg mindenféle hajam :P csak bátran, de a hidrogénnel csinjűn bánj mert hamar tönkrebassza a hajad ha sokáig csinálod.. )

2011. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
jaj azt akartam irni h *tényleg NEM ennyi a punk xd
2011. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

"az anarchyával tisztában vagyok"


Most vagy egy cseperedő 12-13 éves gyerek lehetsz, vagy egy kretén 18-19 éves.

Bár az utóbbit kétlem :DD

2011. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 szamóca. ***** válasza:

XDD

ez a baj a mai fiatalsággal meg a punkokkal... előbb vágják tarajba a hajuk minthogy elolvasnának bármit is a témáról...

2011. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!