Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki irna egy jellemzést...

Valaki irna egy jellemzést viola kisasszonyrol?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 15:06
 1/1 korifeus válasza:

Violáról írok Nektek. Már régóta szerettem volna. Kár, hogy nem ismeritek! Mert ő aztán igazán szóra érdemes!

Külsőre ugyan nem túl vonzó, Lenyalt hajjal jár mindig, egy kicsit fejszagú is, ha ilyenkor télvíz idején a sapka lekerül róla és véletlenül közel mész hozzá. Meg aztán, mivel vidékről már vagy két éve naponta fél órát ingázik oda is, meg vissza is, állandóan megizzad szegény azon a zsúfolt buszon. Sokszor az osztályban se veszi le beérkezés után a kabátkáját, ugyanis tudja, hogy rögtön megérződik rajta a büdös verejtékszag, ami a cigi szagával együtt pikáns és gyomorforgató bukét szokott kölcsönözni szegénynek. Ez szokatlan illat, főleg ha egy violáról van szó..

Amúgy nagyon jószívű lány. Ha találkozol vele, cigivel mindig megkínál és ilyenkor mindig finom mosoly bújik elő a szája szegletéből és a fogai is kivillannak. Ez a kép olyan jellemző rá, sőt az is, amikor aztán a mosolytól a felső fogsora előbukkan és ott a nagy lapátfogak egymásra csúszott vonulatai között átpillantasz azon a tökéletesen kerek, szúette kis lukon, melynek látványa bennsőséges érzést kölcsönöz annak, aki beszél vele. Mintha azzal a kis fekete lyukkal együtt legmélyebb énje is feltárulna. Ilyenek ezek a fekete lyukak.

Violának sok barátja van. Bár azt mondják, mindenkivel lefekszik, de ezt nem hiszem el, mert ősszel én is bepróbáltam és elküldött a fenébe. Pedig valóban feltűnő, hogy a szombat esti városi diszkóban mindig másik fiúval van, de mikor kérdezték, azt mondta mindegyikre, hogy csak a haverja. Én eddig csak egyszer láttam a Kiserdőnél egy autóban egy idősebb pasival, az elég egyértelmű volt, de amikor két nap múlva rákérdeztem, azt mondta, hogy az egy másik csaj lehetett, mindjárt mondta is kicsoda, aki nagyon hasonlít rá, meg már elég sötét is volt. Kár, hogy azt a másik csajt nem ismerem.

Azt nem szeretném kihagyni, hogy a Nagy Bandi meghívta egyszer nemrég a házibulijára, amikor én is ott voltam és akkor megdöbbentem, hogy mennyit bír ez a nő inni. Deci unikummal kezdte, azt két fél konyak, ivott sört is, meg kicsit később öntöttem neki bort, mert én csak azt iszom.

Utána táncoltunk és azt sosem felejtem el, akkor jött a nagyon ciki, lehányta magát annyira, hogy teljesen beterítette a szmötyi elől a ruháját. A Panni mosta ki a cuccait a Bandiék fürdőkádjában, de akkor Viola már csak feküdt a matracon a kisszobában. Valaki hívta a bátyját, hogy rosszul lett, erre beállított az apja és óriási cirkuszt csinált, neki akart menni a Bandiéknak, de végül leállították és hazavitte a Violát.

Mostanában nem látom őt bulizni, biztosan parkolópályára állította a faterja a balhé óta. Úgy tudom fogyózik. állítólag valami tornára jár és már 10 kilót, vagy még többet is leadott, persze a suliban szoktam látni és szerintem még van rajta, kb egy kilencven kilóban mernék fogadni. Na most csak ennyi, még írok, cső

2011. febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!