Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyünk egy 6 éves kislány...

Mit vegyünk egy 6 éves kislánynak ajándékba?

Figyelt kérdés

Barátom húgáról van szó. iskolatáska meg ilyenek húsvétkor lesznek porondon.

ötletem sincs. ruhát nem akarok, az nem ajándék, meg alkalom nélkül is egy csomót viszek neki. talán játék? de mi? társast nem akarok, azt nem tudja egyedül...de akkor mit?


Sürgősen kéne...:S


2011. febr. 16. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

10 kiló tampont :D h ha felnő akkor ne keljen venni :D

Viccet félre téve: Barbizós típus? esetleg legó? mindig is szerettem legózni, csak persze sose nagyon kaptam :)

2011. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te ismered a kislányt :) Én bizos valami szép mesekönyvet vennék neki, de szeret/tud már olvasni? Esetleg egy szép albumot a közös fényképeinkkel, de azt tudja-e már értékelni Ha babázós, babát vegyél neki. Ha kreatív, festéket, színesceruzát. Ha szeret pl. sütésnél anyujának segíteni, akkor vennék neki egy deszkát amin nyújtani lehe gyerekméretben, hozzá pici sodrófávl, nekem is volt olyan, és nagyon jó volt anya kitette a nagy deszkát, és meg mellé a kicsit, aztán a végére persze én voltam a nagynál és ő a picinél, de azért jó volt hogy van nekme is a saját méretemben :D Vagy adjatok neki egy pihe-puha, gyömöszölgethető plüssmacit :D Vagy törölközőt. A nagymamáméktól mindig azt kapok, mert szerintük az embernek sosem lehet elég törülközője :) Vagy köss neki egy sálat. Ha tudsz. Adj neki színes kesztyűt, én oviban nagyon büszke voltam a kesztyűmre, aminek minden ujja más színű volt XD Most éppen nem jut eszembe más, remélem valamit tudtam segíteni legalább ötletet adni :)
2011. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
gyöngyfűzőkészlet lett a választás:)
2011. febr. 17. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!